Dorota Durczak dołącza do sieci hoteli Gołębiewski

0
536
Fot.: LinkedIn - Dorota Durczak

Dorota Durczak dołączyła do zespołu centralnego działu sprzedaży w sieci hoteli Gołębiewski Holding na stanowisku kierownika sprzedaży MICE od 8 marca bieżącego roku.

Dorota ma za sobą bogate doświadczenie w branży hotelarskiej. Przez ostatnie pięć lat pełniła funkcję Managera Sprzedaży MICE w Hotelu Arłamów, gdzie odpowiedzialna była między innymi za realizację planów budżetowych, osiąganie wyników sprzedażowych oraz budowanie strategii sprzedażowej i marketingowej działu MICE.

Przed dołączeniem do Gołębiewski Holding, Dorota pracowała jako key account specialist w Hotelu Holiday Inn Dąbrowa Górnicza, gdzie zajmowała się głównie współpracą z klientami korporacyjnymi i biurami podróży.

Na swoim nowym stanowisku w Gołębiewski Holding, Dorota będzie nadzorować sprzedaż, dbać o kluczowych klientów oraz rozwijać długoterminowe relacje biznesowe. Będzie również odpowiedzialna za tworzenie strategii sprzedaży oraz prowadzenie negocjacji handlowych.

Warto zaznaczyć, że Dorota będzie pracować w zespole Marty Masłowskiej, dyrektor sieci sprzedaży i konferencji w Gołębiewski Holding, która niedawno dołączyła do tego zespołu po opuszczeniu Hotelu Arłamów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.