Zapewniamy bezpłatne zajęcia dla dzieci podczas Hotel Meeting 2019

0
1005
W związku ze strajkiem nauczycieli w całej Polsce odwoływane mogą zostać lekcje i zajęcia w przedszkolach. Strajk ma rozpocząć się 8 kwietnia, natomiast niewiadome jest kiedy się skończy. Możliwe jest, że strajk będzie trwał podczas Konferencji Hotel Meeting 15 kwietnia 2019 r.

Z powodu ogólnopolskiego strajku nauczycieli wychodzimy naprzeciw uczestnikom – rodzicom. Jeśli w dniu konferencji Hotel Meeting nadal będą odwołane zajęcia lekcyjne i przedszkolne, zapewnimy ciekawe zajęcia i atrakcje Państwa pociechom. Wspólnie z dyrekcją Airport Hotel Okęcie dla dzieci przygotowaliśmy osobną salę oraz wyżywienie. Zapewnimy animatorów, którzy urozmaicą pobyt dzieci w czasie konferencji organizując dla nich zajęcia. W tym czasie uczestnicy wydarzenia będą mogli spokojnie korzystać z części merytorycznej konferencji oraz brać udział w spotkaniach Business Speed Datingu.

Osoby, które chciałyby zarezerwować miejsce dla swojego dziecka, prosimy o wiadomość przez formularz kontaktowy lub mail biuro(at)bsdpoland.pl

Ci z Państwa, którzy wahali się z rejestracją, mogą to szybko nadrobić za pomocą platformy Evenea. Bilety w cenie 219 PLN dostępne tylko do 08.04.2019.

Obowiązuje zasada „kto pierwszy, ten lepszy”, zatem zachęcamy do błyskawicznej rezerwacji za pomocą platformy Evenea.Istnieje możliwość odebrania darmowych wejściówek, wystarczy zgłosić kupca do formuły Business Seed Dating.

Poniżej kod QR do wydarzenia na Facebook-u

Hotel Meeting to cykliczna konferencja, podczas której eksperci i praktycy branży hotelarskiej mają okazję, by wymienić się wiedzą i doświadczeniem oraz dyskutować na ważne, zawodowe tematy. To również doskonała okazja do zdobycia nowych kontaktów biznesowych w ramach Business Speed Dating – ekspresowych spotkań hotelarzy i dostawców produktów/usług dla branży HoReCa.

Jako organizator konferencji, zapewniamy uczestnikom dogodne warunki, by spotkania te były jak najbardziej efektywne i owocowały licznymi sukcesami zawodowymi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.