Iwona Niemczewska w jury międzynarodowego konkursu kulinarnego!

0
1248
Fot.: Materiały Iwona Niemczewska

Znana i ceniona w środowisku kulinarnym Iwona Niemczewska została zaproszona do składu jury Concours International des Jeunes Chefs Rotisseurs 2023. Jest to wyjątkowe wyróżnienie, biorąc pod uwagę prestiż tego konkursu, który od lat gromadzi młodych kucharzy z całego świata.

Uczestnicy, nie starsi niż 27 lat, rywalizują o tytuł najlepszego kucharza Chaine des Rotisseur. Po krajowych eliminacjach, najlepsi z najlepszych spotykają się na międzynarodowym finale. W tym roku finał odbędzie się w Turcji.

Iwona Niemczewska to postać niezwykle zasłużona dla polskiej sceny kulinarnej. Ukończyła prestiżową francuską szkołę kulinarną Le Cordon Bleu w Londynie oraz szkolenie w Institute Paul Bocuse w Lyonie. Jest wiceprezesem Klubu Szefów Kuchni, członkiem zarządu Chaine des Rotisseurs Polska oraz międzynarodowym sędzią kulinarnym. Jej osiągnięcia zostały wielokrotnie docenione, między innymi przez przewodnik Gault and Millau, który przyznał jej tytuł Najlepszej Kobiety Chef roku 2018 w Polsce.

Z wykształcenia prawniczka, kucharz i cukiernik. Mentorka i trenerka. Szef kuchni i właścicielka restauracji „Z Drugiej Strony Lustra” w Szczecinie.

Jej doświadczenie i wiedza z pewnością wzbogacą jury konkursu. Polska scena kulinarna może być dumna z takiego reprezentanta w międzynarodowym gronie ekspertów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.