Za tydzień rusza 4. edycja Festiwalu Pasibrzucha

0
303
Fot.: Materiały prasowe Pasibus

W dniach 28-30 czerwca na Torze Wyścigów Konnych Partynice odbędzie się czwarta edycja Festiwalu Pasibrzucha. Organizowane przez Pasibusa, markę burgerowni z Wrocławia, oraz Loud Production, wydarzenie przyciąga tysiące miłośników kulinariów i muzyki. Wstęp na festiwal jest bezpłatny.

Podczas tegorocznej edycji festiwalu uczestnicy będą mieli okazję spróbować dań z ponad 60 różnych konceptów gastronomicznych. W menu Pasibusa znajdą się zarówno ulubione pozycje, jak i specjalne propozycje stworzone z myślą o festiwalu. Nie zabraknie także jedzeniowych wyzwań dla odważnych smakoszy.

Na głównej scenie wystąpią popularni polscy artyści, w tym TEDE, Grubson, Ewelina Lisowska, Mesajah, Bethel oraz Klaudia Sobotka. Odbędzie się również bitwa freestylowa, gdzie zmierzy się ośmiu najlepszych freestyle’owców, co z pewnością dostarczy wielu emocji.

Festiwal Pasibrzucha to nie tylko kulinaria i muzyka. Organizatorzy przygotowali szeroką gamę atrakcji dla uczestników w każdym wieku. W programie znajdują się strefa rękodzieła, pokazy magii, silent disco, występy stand-upowe, plenerowe kino familijne, dmuchańce oraz Survival Race Kids.

W ramach festiwalu odbędzie się również loteria charytatywna, z której dochód zostanie przeznaczony na obozy dla dzieci z domów dziecka. Nagrody w loterii obejmują między innymi wyjazd na wakacje oraz food trucka Pasibusa na prywatną imprezę.

Festiwal Pasibrzucha, który odbywa się już po raz czwarty, zyskał miano jednej z największych imprez kulinarno-muzycznych we Wrocławiu i na Dolnym Śląsku. Poprzednią edycję odwiedziło ponad 55 tysięcy osób, co świadczy o jego rosnącej popularności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.