Podsumowanie Konferencji Hotel Meeting

0
909
Fot.: Hotele Plus - Szczepan Higga Piechota

Konferencja Hotel Meeting, poświęcona roli technologii w hotelarstwie, zgromadziła ponad 200 uczestników i odbyła się w trzech salach Airport Hotel Okęcie. Głównym wnioskiem z konferencji jest to, że korzystanie z technologii w branży hotelowej jest nieuniknione i będzie się rozszerzać. Jednakże, w procesie budowania doświadczeń gości, kluczową rolę nadal odgrywają i będą odgrywać ludzie.

Konferencja została bardzo dobrze oceniona przez uczestników, a wielu z nich już zadeklarowało swój udział w kolejnych wydarzeniach. To świadczy o rosnącym znaczeniu technologii w hotelarstwie oraz potrzebie ciągłego dialogu i wymiany doświadczeń.

Już wkrótce udostępnimy obszerną galerię zdjęć z konferencji Hotel Meeting. Zdjęcia zostały wykonane przez trzech niezależnych fotografów, co gwarantuje różnorodność i bogactwo perspektyw. Dzięki temu uczestnicy będą mogli ponownie przeżyć wydarzenie, a osoby, które nie miały okazji uczestniczyć, zobaczą pełen zakres i atmosferę konferencji.

Fot.: Hotele Plus – Szczepan Higga Piechota

Serdecznie dziękujemy wszystkim prelegentom, którzy swoją wiedzą i doświadczeniem wzbogacili program konferencji. Moderatorzy: Kamil Czajkowski, Anna Pestilenz, Łukasz Pawlina, Karol Weber. Prelegenci i paneliści: Michał Drzyżdżyk, Arkadiusz Skobrosz, Norbert Zapart, Łukasz Pawul, Sambor Mieruszewski, Piotr Narczyk, Adam Niewiedzioł, Magdalena Mucha, Grzegorz Jarzębski, Norbert Snopek, Mateusz Lubojański, Rafał Kincer, Klaudia Romanowicz. Moderatorzy debat i trenerzy: Jerzy Włodarczyk, Tomasz Kałuża, Rafał Pasenik, Miłosz Stanisławski, Lech Musiałek.

Fot.: Hotele Plus – Szczepan Higga Piechota

Szczególne podziękowania kierujemy do Jacka Piaseckiego, dyrektora Airport Hotel Okęcie, oraz jego zespołu za realizację wydarzenia na najwyższym poziomie. Przypomnijmy, że w tym obiekcie zrealizowaliśmy już kilkanaście konferencji branżowych, które zawsze były bardzo wysoko oceniane przez uczestników pod kątem operacyjnym. Airport Hotel Okęcie zdecydowanie jest benchmarkiem na rynku konferencyjnym i wyznacza standardy jakości obsługi wszelkich wydarzeń.

Dziękujemy naszym złotym sponsorom: Sensor-Online, Emiter, Alcatel-Lucent Enterprise oraz wszystkim pozostałym partnerom, którzy wsparli wydarzenie i zaprezentowali swoje produkty i usługi. Ich wkład jest nieoceniony dla rozwoju branży hotelarskiej.

Nadchodzące Wydarzenia:

  • 9 i 10 maja 2024 roku – Konferencja „Help yourself” w Hotelu Kolumna Park w Przygoniu k. Łodzi. Szczegóły zostaną podane wkrótce, a zapisy zostaną uruchomione niebawem. Link do wydarzenia: Hotel Meeting Camp – Help yourself
  • 21 listopada 2024 roku – jesienna edycja konferencji Hotel Meeting w Airport Hotel Okęcie. Szczegóły będą zaprezentowane po zakończeniu edycji majowej.
Fot.: Hotele Plus – Szczepan Higga Piechota
Fot.: Hotele Plus – Szczepan Higga Piechota
Fot.: Hotele Plus – Szczepan Higga Piechota
Fot.: Hotele Plus – Szczepan Higga Piechota

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.