Krynica – Zdrój z pierwszym 5 gwiazdkowym hotelem

0
1897
Fot. krynica-zdroj.pl
Belmonte Hotel & Resort otrzymał promesę marszałka woj. małopolskiego na najwyższy poziom kategoryzacji – hotel 5*. Budowa ruszyła, oddanie – 2021 rok. Obiekt nastawia się nie tylko na pięciogwiazdkowe wzornictwo i obsługę, ale też najlepsze zadbanie o rodzinny wypoczynek. Pokoje sprzedawane są inwestorom indywidualnym w modelu condo.

W Krynicy-Zdrój funkcjonuje obecnie aż 6 hoteli 4*, ale ani jednego o najwyższej kategorii 5*.

– Idziemy oczko wyżej niż pozostałe obiekty. Wszystkie analizy wskazują na to, że Krynica i goście potrzebują obiektu najwyższej klasy – informuje Paweł Ryszkiewicz, prezes Belmonte Hotel & Resort inwestora hotelu.

Cały obiekt zaprojektowany jest z myślą o wypoczynku rodzin z dziećmi. I widać to w rozplanowaniu całej inwestycji, poczynając od wielkości pokoi – najmniejsze jednostki będę mieć 29 mkw., co na obecny standard hotelowy obowiązujący na rynku jest bardzo dużą przestrzenią.

Tego potrzebują rodziny z dziećmi. Dziś bolączką wielu hoteli dedykowanych rodzinom jest mały metraż pokoi. To m.in. dlatego wielu gości rezygnuje z hotelu, i wybiera apartament. Ale tam z kolei nie mogą liczyć na pełne zaplecze usługowe i komfort wypoczynku, który daje hotel – podkreśla Paweł Ryszkiewicz.

Budynek ma unikatową lokalizację – w centrum, a jednocześnie z panoramicznymi widokami na Krynicę, zbocza gór, Górę Krzyżową i stok narciarski. I nie są to marketingowe hasła, gdyż inwestycja powstaje bezpośrednio przy stoku Henryk. Dokładnie w miejscu dawnego ośrodka Daglezja.

Jak zapewnia inwestor hotel został zaprojektowany według najlepszych standardów światowych, i będzie zarządzany przez profesjonalnego operatora. Restauracja, Ski bar, dedykowana strefa dla dzieci oraz ponad 1.000 mkw. strefy SPA & wellnes z basenem, saunami, gabinetami zabiegowymi i strefą fitness to część atrakcji, jakie zaoferuje gościom Belmonte Hotel & Resort.

W sumie w nowym condohotelu powstanie 265 jednostek hotelowych – pokoje i dwupokojowe apartamenty, o powierzchni od 29 do 65 mkw. Część z nich jest sprzedawana jako Apartamenty Inwestycyjne. Ostatnie piętro, z najbardziej luksusowymi Apartamentami Premium, dedykowane jest tym, którzy chcą mieć wyjątkowy apartament w prestiżowym hotelu na użytek własny. Każdy apartament posiada taras lub balkon, a niektóre Apartamenty Premium również prywatne kominki.

Ceny w pełni wyposażonych pokoi i apartamentów dwupokojowych kosztują od 11 500 zł netto za mkw. (+23%VAT). Ceny różnią się w zależności od umiejscowienia lokalu w hotelu. Pokoje hotelowe pozwolą zarabiać – zapisana w umowie stopa zysków wynosić będzie 7% liczone od wartości netto zakupionej nieruchomości. Koszty związane z utrzymaniem apartamentu (poza podatkiem od nieruchomości i ubezpieczeniem lokalu) będą po stronie operatora.

Tekst dzięki uprzejmości portalu: www.inwestycjewkurortach.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.