20. hotel Grupy Arche: Sanatorium Milicyjne w Nałęczowie

0
407
Fot.: Materiały prasowe Grupa Arche

Grupa Arche otwiera swój 20. hotel, nadając nowe życie dawnemu „Sanatorium Milicyjnemu” w Nałęczowie. Dzięki inwestycji przekraczającej 100 mln złotych, zaniedbana konstrukcja z czasów PRL przeistoczyła się w nowoczesny, czterogwiazdkowy kurort, oferujący 308 pokoi i pełen wachlarz udogodnień. Położony zaledwie kilometr od centrum miasta i Parku Zdrojowego, obiekt stanie się największym kompleksem eventowo-noclegowym na Lubelszczyźnie.

Władysław Grochowski, prezes Grupy Arche, podkreśla szybkie tempo realizacji inwestycji: „Od momentu nabycia budynku do jego otwarcia minęły zaledwie 3 lata, co jest ewenementem w skali kraju. Dzięki współpracy z lokalnymi władzami mogliśmy szybko przystąpić do działania”.

Nowo otwarty Arche Nałęczów będzie dostępny dla szerokiego grona gości, w tym rodzin z dziećmi, seniorów i zwierząt. Dodatkowo, specjalna oferta skierowana do aktywnych policjantów i ich rodzin zapewni 20% rabatu na pobyt oraz darmowy nocleg dla ich dzieci przy bezpośredniej rezerwacji.

W rewitalizacji obiektu zaangażowani byli więźniowie z Siedlec i Warszawy, którzy przyczynili się do jego unikalnego wykończenia. Dodatkowo, ściany hotelu zdobią prace uczniów Liceum Sztuk Plastycznych z Nałęczowa, a elewację budynku urozmaica mural autorstwa jednej z uczennic.

Kompleks wyposażony jest w SPA, restauracje, basen, jacuzzi, grotę solną i sauny. Na tarasie zewnętrznym zbudowano scenę, która będzie gościć różnorodne wydarzenia kulturalne, widoczne także z balkonów gości hotelowych.

Historia obiektu, sięgająca lat 80., zyskała nowy rozdział dzięki Grupie Arche, która po raz kolejny łączy tradycję z nowoczesnością, zachowując jednocześnie unikatowy charakter miejsca.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.