XVII Ogólnopolskie Regaty Żeglarskie Hotelarzy – Mikołajki 2020

0
546

Polskie hotele niezależne zrzeszone w Harmony Polish Hotels już po raz XVII organizują Ogólnopolskie Regaty Żeglarskie Hotelarzy, które odbędą się w dniach 23 – 25.09.2020 r., tradycyjnie w Hotelu Amax w Mikołajkach, a do udziału w zabawie i kolejnej przygodzie pod żaglami zapraszają wszystkich Żeglarzy…Odkrywców… Hotelarzy…

Tegoroczne regaty rozpoczną się w środę 23 września podczas kolacji grillowej, a ich uroczyste otwarcie i podsienie bandery nastąpi w czwartek o godz. 9.00 przy marinie Hotelu Amax. Po zakończonych wyścigach organizatorzy zapraszają wszystkich uczestników spotkania na uroczysta kolację, na której  ogłoszone zostaną wyniki regat oraz wręczone zostaną puchary i nagrody. Podczas całego pobytu nie zabraknie dla uczestników niespodzianek i wielu dodatkowych atrakcji.

Regaty Hotelarzy  to doskonała okazja do wymiany doświadczeń, ożywionych dyskusji i wzajemnego wsparcia. Mamy nadzieję, że tegoroczne spotkanie pozwoli wszystkim nabrać dystansu do wyjątkowo trudnej dla branży hotelarskiej rzeczywistości związanej z pandemią koronawirusa i w czystym duchu przyjaźni, stanąć do sportowej hotelarskiej rywalizacji na brzegu Jeziora Mikołajskiego – mówi Elżbieta Lendo prezes zarządu Fundacji.

Reklama

Rok ten dla naszej branży jest niezwykle trudny i wymagający, tym bardziej nie możemy się poddać i osiąść na mieliźnie codziennej, trudnej rzeczywistości.Tak jak powiedział Oliver Wendell Holmes: Musimy żeglować czasem z wiatrem, czasem pod wiatr, ale żeglować, nie dryfować ani stawiać kotwicy i tym cytatem chcemy w tym roku zaprosić wszystkich hotelarzy do udziału w regatach – dodaje Elżbieta Lendo.

Szczegółowe informacje na temat rezerwacji można uzyskać w Fundacji Harmony Hotels: [email protected], tel. 600-490-764.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!