Święto hotelarzy za nami! Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć!

0
1058

29 lipca 2020 na Placu Konesera w Warszawie odbyło się wydarzenie Trust Me, I’m a Hotelier. Była to druga w Polsce impreza promująca Dzień Hotelarza. Wydarzenie zebrało blisko 150 hotelarzy z całego kraju oraz osób związanych z branżą HoReCa. Portal Horeca Business Club sprawował patronat medialny nad wydarzeniem.

Idea Dnia Hotelarza 29 Lipca powstała z myślą o wszystkich osobach, które z pasją świadczą usługę gościnności i niezależnie od zajmowanego stanowiska dokładają starań, by uczynić doświadczenia gości wyjątkowymi. Dotąd hotelarze w Polsce nie mieli swojego święta, a absolutnie na nie zasługują. Zeszłoroczna, spontaniczna w sumie impreza w hotelu Moxy Warsaw Praga okazała się sporym sukcesem i widać, że hotelarze chcą się spotkać i wspólnie świętować w nieformalnej atmosferze. Rok 2020 jest szczególny. Branża turystyczna dotkliwie odczuła skutki epidemii koronawirusa. Przyszłość wielu hoteli i samych hotelarzy jest wciąż niepewna. Tym bardziej potrzebne są okazje, które jednoczą – mówi Karol Weber, inspektor hotelowy i autor bloga enjoyyourstay.pl, który zainicjował święto w 2014 roku.

Sponsorami i partnerami tegorocznej imprezy było Centrum Praskie Koneser, Partymania i zespół Drugi Tydzień, Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego,  firmy Ailleron, Profitroom, SynHo, TopTenHotels, iDelight, Voigt, Fides, a także otwieramhotel.pl i Druki Hotelowe – podsumowuje organizator wydarzenia.
Horeca Business Club było patronem medialnym wydarzenia.

Karol Weber znany jest w branży pod pseudonimem Inspektor Hotelowy. Z wykształcenia hotelarz i magister zarządzania zasobami ludzkimi. Z branżą hotelarską związany jest od blisko 20 lat. Zdobywał wiedzę i doświadczenie na stanowiskach liniowych i kierowniczych w Recepcji, Służbie Pięter i Gastronomii, w międzynarodowych sieciach hotelowych (m.in. Four Seasons i InterContinental).

Karol  propaguje kulturę organizacyjną opartą na rozwijaniu kapitału ludzkiego, dbałości o najwyższą jakość świadczonych usług oraz zasadzie ‘jeden zespół – wspólny cel’. Swoją wiedzą, pasją i energią dzieli się z innymi, którym również zależy na profesjonalizacji polskiego hotelarstwa. Specjalizuje się zwłaszcza w hotelach butikowych i luksusowych. Doradza inwestorom przy tworzeniu koncepcji hoteli, pomaga w ich otwarciach, kontroluje jakość obsługi i szkoli personel.

Na swoim blogu Enjoyyourstay.pl opisuje trendy w hotelarstwie i podróżach, recenzuje i rekomenduje hotele.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.