Nowy lokal restauracji El Botellón

0
1072
Fot.: https://www.facebook.com/orzo.powisle

Restauracja El Botellón do tej pory mieściła się tylko na warszawskim Powiślu. Już niedługo ruszy jednak nowy lokal, tym razem na Wilanowie, gdzie będzie można skosztować hiszpańskich tapasów, napić się wina i koktajlu. Uroczyste otwarcie zaplanowano na Noc Sylwestrową.

El Botellón na Powiślu działa od 5 lat. Restauracja serwuje głównie dania kuchni hiszpańskiej. W menu znajdziemy także szeroki wybór win i koktajli. Niedawno ogłoszono, że w Warszawie powstaje drugi lokal El Batellón 2.0, który zlokalizowany będzie na Wilanowie, przy ulicy Franciszka Klimczaka 15.

Mimo, że oficjalnego otwarcia jeszcze nie było, to już od 8 grudnia klienci mieli możliwość składania zamówień na wynos. Wiadomo, że prace remontowe w lokalu dobiegają końca i zaraz po Świętach – 28 grudnia – goście będą mogli spotkać się i zjeść na miejscu.

Uroczyste otwarcie zaplanowano na wyjątkową, ostatnią noc tego roku – czyli na Sylwestra. Restauracja przedstawiła już plan wydarzenia. Każdy, kto będzie chciał wziąć w nim udział zobowiązany jest do wykupienia biletu w cenie 99 złotych. Dodatkowo przedstawiciele zachęcają do rezerwacji stolików i skorzystania ze specjalnego menu degustacyjnego, którego koszt to 350 złotych. Wieczór uświetnić ma klimatyczna, latynoska muzyka na żywo, którą goście będą mieli możliwość usłyszeć w godzinach 19-22.

Przedstawiciele informują, że ze względu na otwarcie El Batellónu w nowej lokalizacji, lokal na Powiślu będzie w Sylwestra nieczynny.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.