Rewitalizacja = szansa czy ograniczenie? Hotel w obiekcie historycznym

0
1526
Podczas kwietniowej konferencji Hotel Meeting 2018 Dyrektor Operacyjny odpowiedzialny w Grupie Konkret m.in. za projekt Modlin, Piotr Ratajczyk, podpowie jak zarządzać hotelem znajdującym się w obiekcie historycznym.

Piotr Ratajczyk to dr nauk ekonomicznych, który zaczynał swoją przygodę z budownictwem jeszcze w firmie Exbud (później Skanska). Teraz może pochwalić się przeszło 20-letnim doświadczeniem w zakresie zarządzania firmą, sprzedażą, marketingiem i rozwojem biznesu. Z Grupą Konkret związany jest od 2013 roku – początkowo jako Dyrektor ds. Rozwoju, a obecnie jako Dyrektor Operacyjny. W swojej dotychczasowej karierze zawodowej zajmował się m.in. zarządzaniem produktem i marką, kreowaniem portfela produktów, opracowywaniem opcji strategicznych, restrukturyzacją przedsiębiorstw, doradztwem strategiczne, zarządzaniem projektami, analizą rynkową i ekonomiczno-finansową projektów inwestycyjnych, czy też sporządzaniem biznes planów, studiów wykonalności i planów marketingowych. Ratajczyk odpowiada również za imponujący projekt Modlin.

Na konferencji Hotel Meeting 2018 Piotr Ratajczyk wygłosi prezentację pt. „Rewitalizacja = strategia, szansa czy ograniczenie? Hotel w obiekcie historycznym”, podczas której poruszy następujące tematy:

  • Hotel z historią. Historia hotelu
  • Założenia biznesowe i architektoniczne
  • City Park Poznań jako success story
  • Modlin kompleks hotelowy jako future story


Zapraszamy do zapoznania się z pełną agendą wystąpień tegorocznych prelegentów na oficjalnej stronie internetowej konferencji Hotel Meeting 2018.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.