Pierwsze Business Speed Dating Online Hotelarzy za nami!

0
979

Letnia edycja hotelowego Business Speed Dating Online już za nami. Było to pierwsze takie  wydarzenie w Polsce. W tym nowatorskim rozwiązaniu wzięło udział kilkudziesięciu dostawców produktów i usług dla branży hotelowej.  W ciągu dwóch dni przeprowadzili Oni online kilkadziesiąt spotkań z osobami, które uczestniczą w procesie zakupowym w hotelach z całej Polski.

Dzięki temu rozwiązaniu kupcy maksymalnie oszczędzili swój czas, uaktualnli ceny i oferty, a także, co bardzo istotne poznali produkty, które pozwolą na dostosowanie obiektów do aktualnych obostrzeń sanitarnych. Dla dostawców była to szansa na przeprowadzenie w jednym miejscu kilkudziesięciu spotkań i  przedstawienie swojej oferty.

Chcielibyśmy w tym miejscu bardzo podziękować partnerom strategicznym i uczestnikom tego wyjątkowego wydarzenia. Dziękujemy wszystkim kupcom, którzy znaleźli czas i wsparli premierowy BSD Online. 

Izbie Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego dziękujemy za sprawowanie patronatu branżowego nad wydarzeniem. 

Pierwsza edycja hotelowego Business Speed Dating Online zgromadziła kilkudziesięciu kupców i dostawców, co w sumie pozwoliło na przeprowadzenie kilkuset spotkań. My już przygotowujemy się do kolejnej edycji, którą zaplanowaliśmy na październik. A w listopadzie jesienna odsłona Hotel Meeting Online, na którą już Państwa zapraszamy.

Przypominamy, że Kupcy w spotkaniach biorą udział BEZPŁATNIE! Warto zgłosić się już dziś. Zaznaczamy, że w spotkaniach mogą wziąć udział osoby odpowiedzialne za proces zakupowy. To bardzo duża oszczędność czasu, a dodatkowo możliwość zdobycia nowego doświadczenia w tego typu spotkaniach w zupełnie innej formie niż dotychczas. Prosimy, aby zgłoszenia przesyłać na adres [email protected] lub poprzez formularz kontaktowy na portalu horecabc.pl.

Przedstawicieli firm zainteresowanych ofertą prezentacji swoich produktów i usług zapraszamy do kontaktu: [email protected]  lub lub poprzez formularz kontaktowy na portalu horecabc.pl.

PARTNER STRATEGICZNY:

PARTNERZY:

PATRONAT BRANŻOWY:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.