Wybrano Dyrektora Generalnego kołobrzeskiego hotelu Seaside Park

0
1739
Krzysztof Kraskowski objął stanowisko Dyrektora Generalnego w Grupie Doradczej hotelAG, która odpowiedzialna jest za budowę i zarządzanie hotelem Seaside Park w Kołobrzegu. Otwarcie zachodniopomorskiego obiektu zaplanowane jest na trzeci kwartał bieżącego roku.

Swoją karierę w branży hotelarskiej Krzysztof Kraskowski rozpoczął w dziale Front Office. Najpierw pełnił funkcję Guest Services Agenta, Guest Services Managera, a następnie Club Lounge Managera w hotelach prestiżowej marki The Ritz-Carlton w Irlandii oraz w Niemczech. W 2014 roku ponownie został Guest Services Managerem w londyńskim obiekcie pod szyldem Hyatt, a pod koniec 2016 roku, po powrocie do ojczyzny, objął funkcję Zastępcy Dyrektora Generalnego w Golden Tulip Międzyzdroje Residence, aby dwa lata później awansować na stanowisko General Managera. Od początku bieżącego roku uczestniczy już w procesie wprowadzania na rynek kompleksu Seaside Park Hotel, którym będzie zarządzał.

„Seaside Park Hotel w Kołobrzegu to wyjątkowy projekt, dlatego tak ważne było dla nas, aby za jego sterami stanęła osoba, która pokieruje nim zgodnie z naszą wizją i założeniami. Krzysztof posiada nie tylko duże doświadczenie managerskie i znajomość rynku lokalnego, ale także reprezentuje w swojej codziennej pracy wartości biznesowe, na które jako hotelAG stawiamy. Cieszymy się, że Krzysztof zdecydował się dołączyć do naszego zespołu” – powiedział Rafał Abramczyk, CEO / Managing Director w hotelAG.

Źródło: seasidepark.pl

Projekt nadmorskiego hotelu zakłada 391 pokoi, z których 210 będzie sprzedawanych w systemie condo. Pozostałą część obiektu stanowić będą prywatne apartamenty (te umieszczone na ostatnim, 6. piętrze będą posiadać dostęp do tarasu widokowego – przyp. red.). Do dyspozycji najemców zostaną oddane restauracja, kawiarnia, strefa Wellness & Spa, sauna oraz 25-metrowy basen, gdzie goście będą mogli się zrelaksować i odpocząć. Dla klientów biznesowych dostępna będzie także składająca się z trzech segmentów sala konferencyjna o powierzchni 200 m2 (z możliwością łączenia).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.