Francuskie smaki na warszawskich Bielanach

1
477
W Galerii Młociny będzie można niebawem wybrać się w kulinarną podróż do Francji. Na liście najemców pojawi się bowiem punkt znanej francuskiej piekarni i kawiarni Vincent oraz winiarnia Boutique Konesera.

Już niedługo w stołecznym centrum handlowo-usługowym, które powstanie pomiędzy Trasą Mostu Północnego a ulicą Zgrupowania AK „Kampinos”, będzie można skosztować prawdziwych francuskich smaków w jednej z najpopularniejszych piekarni i kawiarni w Warszawie – Vincent. Lokale pod tym szyldem są eleganckie, utrzymane w niepowtarzalnym klimacie francuskich boulangerie. Można tam nabyć najwyższej jakości pieczywo, które tworzone jest z własnego zakwasu i wyłącznie naturalnych składników. Pierwszy punkt Vincent Boulangerie Patisserie powstał 11 lat temu przy Krakowskim Przedmieściu. Od tego czasu w Warszawie zostało otwartych 11 kolejnych piekarnio-kawiarni, a ponadto 3 we Wrocławiu oraz jedna w Konstancinie-Jeziornej. Nowy lokal w Galerii Młociny, której właścicielem jest spółka inwestycyjna EPP, będzie zajmował 40 m2 na najniższej kondygnacji.

„Fani francuskich smaków będą mieli powody do zadowolenia. Znany i lubiany Vincent będzie smacznym przerywnikiem w trakcie zakupów. W miejscu, które potrafi odtworzyć bezpretensjonalny klimat francuskich piekarni i kawiarni, będzie można nie tylko kupić zawsze świeże i chrupiące pieczywo, ale także zjeść śniadanie i wypić świeżo paloną kawę, a po południu spróbować deski serów. Otwarty od rana lokal z pewnością przyciągnie też osoby pracujące w biurowej części Galerii Młociny” – mówi Marcin Kopczyk, senior leasing manager w Dziale Centrów Handlowych w spółce Echo Investment.

Reklama

Na najniższym piętrze warszawskiego kompleksu handlowo-usługowego powstanie również Boutique Konesera. Właścicielem lokalu o powierzchni 54 m2 jest Piotr Klimczyk – pasjonat kultury winiarskiej, który zapewnia, że w w jego sklepie będzie można kupić znakomite wina z etykietami z całego świata. W doborze odpowiedniego trunku pomogą pracownicy, którzy podzielą się z klientami swoją wiedzą i pasją do wina. Chętni będą mieli możliwość uczestniczenia w warsztatach, podczas których dowiedzą się, jak degustować i dobierać wino do potraw.

Galeria Młociny z około pięćdziesięcioma lokalami gastronomicznymi ma zostać otwarta już wiosną tego roku. Obecnie trwają ostatnie prace wykończeniowe.

Reklama

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!