Wojciech Siemień dyrektorem butikowego warszawskiego hotelu

0
13703
Zarządzający przez ponad 4,5 roku czterogwiazdkowym hotelem Aurora Family & Spa Wojciech Siemień zamienił Międzyzdroje na Warszawę, gdzie objął posadę Dyrektora Generalnego butikowego, ekskluzywnego hotelu.

Wojciech Siemień jest znany czytelnikom Horeca Business Club i słuchaczom Horeca Radio z drugiego odcinka audycji z cyklu „Top Hotelarze”. To właśnie wówczas po raz pierwszy zdradził szerokiemu gronu, że rozstaje się z hotelem Aurora w Międzyzdrojach i wraca do Warszawy.

Reklama

Doświadczonego hotelarza redakcja Horeca BC spotkała również podczas Forum Branży Eventowej 2019, gdzie dowiedzieliśmy się, który obiekt wziął pod swoje wykwalifikowane skrzydła. Hotel SixtySix zlokalizowany w Warszawie przy ul. Nowy Świat 66 – to nowe wyzwanie zawodowe Siemienia.

Komfortowy butikowy hotel o standardzie czterogwiazdkowym znajduje się w samym sercu naszej stolicy. Mieści się w odrestaurowanej kamienicy i łączy ze sobą historię, elegancję oraz świeżość. W ofercie znajduje się 18 pokoi urządzonych w wysmakowanym stylu z najlepszej jakości materiałów. Całość dopełniają artystyczne grafiki i zdjęcia. Dla lepszego samopoczucia gości muzyka sącząca się z głośników jest specjalnie dobierana do pory dnia.

O nowym miejscu pracy Wojciecha Siemienia rozmawialiśmy z właścicielką SixtySix, Agnieszką Kurowską, podczas branżowej konferencji biznesowej Hotel Meeting oraz w ramach pierwszej części cyklu artykułów pt. „Magia Hoteli Butikowych”.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!