Wojciech Siemień dyrektorem butikowego warszawskiego hotelu

0
14382
Zarządzający przez ponad 4,5 roku czterogwiazdkowym hotelem Aurora Family & Spa Wojciech Siemień zamienił Międzyzdroje na Warszawę, gdzie objął posadę Dyrektora Generalnego butikowego, ekskluzywnego hotelu.

Wojciech Siemień jest znany czytelnikom Horeca Business Club i słuchaczom Horeca Radio z drugiego odcinka audycji z cyklu „Top Hotelarze”. To właśnie wówczas po raz pierwszy zdradził szerokiemu gronu, że rozstaje się z hotelem Aurora w Międzyzdrojach i wraca do Warszawy.

Doświadczonego hotelarza redakcja Horeca BC spotkała również podczas Forum Branży Eventowej 2019, gdzie dowiedzieliśmy się, który obiekt wziął pod swoje wykwalifikowane skrzydła. Hotel SixtySix zlokalizowany w Warszawie przy ul. Nowy Świat 66 – to nowe wyzwanie zawodowe Siemienia.

Komfortowy butikowy hotel o standardzie czterogwiazdkowym znajduje się w samym sercu naszej stolicy. Mieści się w odrestaurowanej kamienicy i łączy ze sobą historię, elegancję oraz świeżość. W ofercie znajduje się 18 pokoi urządzonych w wysmakowanym stylu z najlepszej jakości materiałów. Całość dopełniają artystyczne grafiki i zdjęcia. Dla lepszego samopoczucia gości muzyka sącząca się z głośników jest specjalnie dobierana do pory dnia.

O nowym miejscu pracy Wojciecha Siemienia rozmawialiśmy z właścicielką SixtySix, Agnieszką Kurowską, podczas branżowej konferencji biznesowej Hotel Meeting oraz w ramach pierwszej części cyklu artykułów pt. „Magia Hoteli Butikowych”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.