Wkrótce otwarcie B&B HOTELS w Kielcach

0
1064
Fot.: Materiały prasowe B&B Hotels

Sieć B&B HOTELS otworzyła w tym roku hotele w Lublinie oraz w Poznaniu i aktualnie jest obecna w dziesięciu polskich miastach. Oprócz wspomnianych miejscowości, podróżni mogą nocować w hotelach B&B HOTELS w Toruniu, Warszawie, Wrocławiu, Katowicach, Łodzi, Krakowie, Nowym Targu i Rzeszowie. Już wkrótce na tej liście pojawi się kolejna destynacja – Kielce.

To właśnie w stolicy województwa świętokrzyskiego, przy ulicy Warszawskiej zostanie otwarty kolejny hotel tej międzynarodowej sieci – B&B Kielce Centrum.

– Już od jakiegoś czasu poszukiwaliśmy możliwości otwarcia hotelu w Kielcach. To miasto będące jednym z największych w regionie organizatorem targów, wystaw biznesowych, konferencji i kongresów, ale również atrakcyjne turystycznie, co wiąże się z wysokim popytem na usługi noclegowe – mówi Beatrice Bouchet, Prezes Zarządu B&B HOTELS Polska.

Długoterminowa współpraca

B&B Kielce Centrum to czwarty po Nowym Targu, Rzeszowie i Poznaniu obiekt, który dołączy do polskiej rodziny B&B HOTELS na zasadzie długoterminowego najmu nieruchomości. Umowa została podpisana ze spółką należącą do Aviato i Harvent Capital, a otwarcie nowego hotelu jest planowane w I kwartale 2023 roku.

Zanim jednak goście będą mogli w Kielcach skorzystać z oferty popularnej w Europie sieci, właściciel budynku przeprowadzi prace remontowe, dzięki którym wnętrza zyskają nowe oblicze i wpiszą się w aktualny koncept aranżacyjny hoteli B&B.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni z podpisania nowej umowy najmu, dzięki której możemy zaistnieć w kolejnym polskim mieście. Świetnie położony hotel B&B Kielce Centrum z komfortowymi, klimatyzowanymi pokojami w korzystnej cenie, będzie atrakcyjną opcją dla podróżnych, bez względu na cel ich wizyty w Kielcach. Nie tylko zapewni gościom łatwy dostęp do każdego miejsca w mieście, lecz także będzie świetną bazą wypadową do zwiedzania jego pięknych okolic – zaznacza Justyna Szwenger-Łukasiewicz, Dyrektor ds. Rozwoju B&B HOTELS Polska

– Cieszymy się, że możemy wesprzeć w rozwoju, tak liczącą się na arenie międzynarodowej i lubianą przez podróżnych, markę B&B HOTELS. Czujemy dużą satysfakcję z tego, że nasze inwestycje w obiekty hotelowe spotykają się z zainteresowaniem najemców. Jednocześnie poszukujemy kolejnych projektów w tym sektorze, w miastach powyżej 100 tys. mieszkańców. Mamy nadzieję, że będziemy współpracować z B&B HOTELS przy następnych projektach – mówi Jakub Sarzyński, Prezes Zarządu DHC Projekt 1, spółki celowej należącej do Aviato i Harvent Capital.

Inwestycja w Kielcach to kolejny w tym roku krok międzynarodowej grupy hotelowej w kierunku zwiększenia swojej obecności na polskim rynku. Przypomnijmy, że w maju gości zaczął przyjmować B&B Lublin Centrum, a niespełna miesiąc później swoje podwoje otworzył B&B Poznań Old Town, będący największym dotąd obiektem sieci w naszym kraju.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.