Anna Kołtan dyrektorem biura IGHP

0
1367
Fot.: Facebook/IGHP

Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego (IGHP) poinformowała o nominacji Anny Kołtan na stanowisko dyrektorki biura. To nowe stanowisko, utworzone w czerwcu bieżącego roku.

Anna Kołtan ma 25 lat doświadczenia w branży turystycznej, z których ostatnie sześć lat spędziła w IGHP. Swoją pracę w Izbie rozpoczęła w 2017 roku, a od tamtej pory zdobyła uznanie zarówno wśród współpracowników, jak i szerszej społeczności hotelarskiej.

W branży hotelarskiej Anna jest znana nie tylko z ujmującego uśmiechu, ale przede wszystkim z wysokich kompetencji oraz skuteczności w realizacji skomplikowanych projektów. Jej doświadczenie i zaangażowanie przyniosły jej szacunek i uznanie, co potwierdza jej awans.

Jak informuje IGHP, Anna Kołtan w swojej nowej roli będzie nadal przyczyniać się do rozwoju i promocji polskiego hotelarstwa, realizując ambitne cele Izby.

Swój awans Anna Kołtan skomentowała w krótkich słowach: Bardzo się cieszę na to kolejne wyzwanie zawodowe. Praca w Izbie sprawia mi wiele satysfakcji, a współpraca z społecznością hotelarską przerodziła się wiele pięknych relacji. Czekam z niecierpliwością na realizację kolejnych, ciekawych projektów IGHP.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.