Podsumowanie styczniowej akcji charytatywnej Elfy SBE

0
893

16 – 17 stycznia to dni, które na długo zostaną w pamięci Członków Stowarzyszenia Branży Eventowej oraz 16 podopiecznych Domu dla Dziecka Keja w Biskupcu. Elfy SBE od 9 lat, raz do roku, organizowały pomoc i zbiórkę rzeczy dla najbardziej potrzebujących: podopiecznych różnych Domów Dziecka, Domów Samotnej Matki, fundacji i ośrodków.

Jednak w tym roku wymiar zaangażowania oraz wpływu na tworzenie nowej, lepszej rzeczywistości był naprawdę widoczny. Członkowie SBE poszli o krok dalej i postanowili wyremontować Dom, w którym swoją codzienność spędza młodzież w wieku od 9 do 19 roku życia.Około 20 osób z firm członkowskich i biura SBE( Agencja Power, Agencja Goodside, S.C. Event Design, Agencja Art and Action, ASAP Drukarnia, Expo Mazury, Digital Knowledge Village) założyło robocze ubrania, wzięło pędzle, wałki, wiertarkę, worki na śmieci oraz wiele innych sprzętów budowlanych żeby przemalować, odświeżyć pokoje oraz zakleić dziury w ścianach. Ponadto dzięki zaangażowaniu firm (Ibento, Rent Design, Spice4 Space, Melon Catering, Wersal Catering, Ins Bud Plus) w pomieszczeniach stanęły nowe meble. Wśród nich pojawiły się łóżka, komody, lampki, szafy, biurka.Najważniejszą i najpiękniejszą nagrodą za dokonaną pracę był uśmiech młodzieży oraz łzy wzruszenia wszystkich obecnych na samo zakończenie dwudniowego remontu.

Uczestnikom całego projektu udało się stworzyć niesamowitą rodzinną, ciepłą i bardzo przyjazną atmosferę, która połączyła serca i obudziła wiarę w lepszy świat. Stowarzyszenie otrzymało podziękowanie na którym widniał cytat: „Ludzie sukcesu zawsze szukają możliwości niesienia pomocy innym.

Dom dla Dziecka Keja w Biskupcu wciąż wymaga renowacji, nowych mebli i sprzętów. Jeśli chcesz dołączyć prosimy o wysyłanie emaila na adres [email protected]

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.