Wkrótce otwarcie 18. lokalu sieci restauracji „Kuchnia za Ścianą”

0
1084
Sieć, o której ostatnio było głośno dzięki akcji „Podaruj obiad osobie potrzebującej”, otwiera kolejny, już osiemnasty lokal w Warszawie – tym razem na Targówku, przy ul. Kondratowicza 37. Inauguracja nowej restauracji planowana jest na pierwszą połowę grudnia. W ostatnich dniach listopada dla klientów zostanie również ogłoszony specjalny konkurs.

„Kuchnia za Ścianą” stawia na proste, domowe jedzenie przygotowywane zawsze na miejscu w każdym z lokali tej sieci. Menu zmienia się każdego dnia – bazuje ono na świeżych, sezonowych składnikach. Dania serwowane są w formule jedzenia na wagę. Klient dowolnie wybiera i łączy dania i dodatki na które ma ochotę i sam decyduje jak duży będzie posiłek, za który ostatecznie zapłaci. Wegetarianie również zawsze znajdą coś dla siebie.

Obecnie pod szyldem „Kuchnia za Ścianą” funkcjonuje 17 restauracji zlokalizowanych w najważniejszych dzielnicach Warszawy – od Bielan, przez Wolę, aż po Ursynów. Lokal na Targówku będzie debiutanckim w tym rejonie stolicy. Dla pierwszych gości przygotowano atrakcyjną promocję – aż 100 osób zje obiad za 1zł w dniu otwarcia.

Więcej informacji o sieci, w tym adresy lokali, przykładowe dania i ceny, znajdą Państwo na oficjalnej stronie internetowej „Kuchnia za Ścianą”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.