Wkrótce otwarcie 18. lokalu sieci restauracji „Kuchnia za Ścianą”

0
432
Sieć, o której ostatnio było głośno dzięki akcji „Podaruj obiad osobie potrzebującej”, otwiera kolejny, już osiemnasty lokal w Warszawie – tym razem na Targówku, przy ul. Kondratowicza 37. Inauguracja nowej restauracji planowana jest na pierwszą połowę grudnia. W ostatnich dniach listopada dla klientów zostanie również ogłoszony specjalny konkurs.

„Kuchnia za Ścianą” stawia na proste, domowe jedzenie przygotowywane zawsze na miejscu w każdym z lokali tej sieci. Menu zmienia się każdego dnia – bazuje ono na świeżych, sezonowych składnikach. Dania serwowane są w formule jedzenia na wagę. Klient dowolnie wybiera i łączy dania i dodatki na które ma ochotę i sam decyduje jak duży będzie posiłek, za który ostatecznie zapłaci. Wegetarianie również zawsze znajdą coś dla siebie.

Obecnie pod szyldem „Kuchnia za Ścianą” funkcjonuje 17 restauracji zlokalizowanych w najważniejszych dzielnicach Warszawy – od Bielan, przez Wolę, aż po Ursynów. Lokal na Targówku będzie debiutanckim w tym rejonie stolicy. Dla pierwszych gości przygotowano atrakcyjną promocję – aż 100 osób zje obiad za 1zł w dniu otwarcia.

Reklama

Więcej informacji o sieci, w tym adresy lokali, przykładowe dania i ceny, znajdą Państwo na oficjalnej stronie internetowej „Kuchnia za Ścianą”.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!