Mateusz Ankiersztejn dyrektorem zarządzającym Quadrille, Leśny Dwór oraz Browaru Hevelius

0
1391
Fot.: LinkedIn

Mateusz Ankiersztejn objął stanowisko dyrektora zarządzającego Hotelu Quadrille Relais & Châteaux, Leśny Dwór oraz Browaru Hevelius.

Stanowisko objął już z początkiem bieżącego roku, zatem swoją funkcję pełni już sześć miesięcy, jednak dopiero teraz oficjalnie o tym poinformował na swoim profilu LinkedIn.

Swoją przygodę z hotelarstwem zaczynał w Bazuny Hotel & SPA, gdzie spędził blisko 15 lat, a finalnie piastował funkcję CEO. W międzyczasie w latach 2015-2021 przewodniczył Lokalnej Organizacji Turystycznej Serce Kaszub. Po krótkim rozstaniu z hotelarstwem w czasie pandemii powrócił do branży jako dyrektor zarządzający dla sieci butikowych hoteli i apartamentów, w tym Hotel Quadrille Relais & Châteaux.

Hotel Quadrille Relais & Châteaux to butikowy obiekt świadczący usługi tylko dla dorosłych gości (16+). „Motyw „Alicji w krainie czarów” towarzyszy całej koncepcji Quadrille, począwszy od samej nazwy odnoszącej się do kadryla tańczonego przez bohaterów, restauracji „Biały Królik” nawiązującej do postaci przewodnika Alicji po baśniowym świecie, czy „Pubu 10/6” określonego tak od Dnia Kapelusznika.”

Hotel oferuje gościom około 30 pokoi w różnym standardzie. Do dyspozycji jest basen i spa. Dostępne są również sale konferencyjne, a obiekt oferuje świetną kuchnię w wielokrotnie nagradzanej restauracji Biały Królik.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.