Wino przelane na papier – książka dla miłośników wina i nie tylko

0
811
Fot.: Materiały prasowe Znak Literanova

Wino przelane na papier – to tekst o wszystkim, co chcemy wiedzieć o winie, ale często boimy się o to zapytać. Jakie wino wybrać? Jak je zamówić? Z czym połączyć? Dlaczego hollywoodzki sposób trzymania kieliszka wcale nie jest dobry? – na te i wiele innych pytań odpowiedź znajdziesz właśnie w tej książce.

Wino przelane na papier, to wspólne dzieło czwórki przyjaciół: Kuby Janickiego, Tomasza Kosińskiego, Magdaleny Kubiaczyk i Joanny Plichty. Postanowili oni wciągnąć czytelników do swojego winnego świata i opowiedzieć o nim nieco więcej. Zagłębić ich w swoją historię i odpowiedzieć na pytania, które niejednokrotnie nurtują każdego z nas.

Fot.: Materiały prasowe Znak Literanova

– Kochamy wino, pijemy wino, bawimy się winem, podróżujemy za winem, rozmawiamy o winie i uwielbiamy podawać wino ludziom. Ta książka powstała dzięki nabytej wiedzy i codziennym przeżyciom, rozmowom z winiarzami, naszymi gośćmi, obserwacji uczestniczącej i uczestniczeniu obserwującym, wspartym naszym dziennikarskim doświadczeniem. Jest wielobarwna i wielosmakowa. Jak wino. Przelane na papier” – piszą autorzy.

Każdy, kto przeczyta tę winną lekturę, nie będzie miał już wątpliwości, jak postępować z tym trunkiem. Nauczymy się z niej nie tylko podstawowych zasad dotyczących wybierania, kupowania, zamawiania i serwowania wina, czy właściwego trzymania kieliszka. Czeka na nas także zestaw ciekawostek z alkoholowego świata. Zaczerpniemy wiedzy o tym, jak wino powstaje, jak się je dzieli, powrócimy w przeszłość, aby poznać historię naszego ukochanego trunku, poznamy nowe trendy, a nawet odkryjemy tajemnicę projektowania winnych etykiet. Dowiemy się też, jak czerpać radość z eksploracji win i odkrywania nowych smaków. Jak zapewniają autorzy: ,,(…) po lekturze ten trunek już nigdy nie będzie smakował tak samo. Każdy łyk stanie się czystą frajdą”.

Oprócz tych wszystkich informacji, książka została wzbogacona o ciekawe anegdoty i fotografie. Utwór polecany jest nie tylko winnym smakoszom, ale każdemu z nas, bo przecież ,,wino i ludzie są dla siebie stworzeni”.

Wszyscy spragnieni wiedzy, mają szansę zamówić książkę już teraz w promocyjnej cenie na stronie https://bit.ly/3Sihh5D

Fot.: Materiały prasowe Znak Literanova

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.