Wino przelane na papier – książka dla miłośników wina i nie tylko

0
300
Fot.: Materiały prasowe Znak Literanova

Wino przelane na papier – to tekst o wszystkim, co chcemy wiedzieć o winie, ale często boimy się o to zapytać. Jakie wino wybrać? Jak je zamówić? Z czym połączyć? Dlaczego hollywoodzki sposób trzymania kieliszka wcale nie jest dobry? – na te i wiele innych pytań odpowiedź znajdziesz właśnie w tej książce.

Wino przelane na papier, to wspólne dzieło czwórki przyjaciół: Kuby Janickiego, Tomasza Kosińskiego, Magdaleny Kubiaczyk i Joanny Plichty. Postanowili oni wciągnąć czytelników do swojego winnego świata i opowiedzieć o nim nieco więcej. Zagłębić ich w swoją historię i odpowiedzieć na pytania, które niejednokrotnie nurtują każdego z nas.

Fot.: Materiały prasowe Znak Literanova

– Kochamy wino, pijemy wino, bawimy się winem, podróżujemy za winem, rozmawiamy o winie i uwielbiamy podawać wino ludziom. Ta książka powstała dzięki nabytej wiedzy i codziennym przeżyciom, rozmowom z winiarzami, naszymi gośćmi, obserwacji uczestniczącej i uczestniczeniu obserwującym, wspartym naszym dziennikarskim doświadczeniem. Jest wielobarwna i wielosmakowa. Jak wino. Przelane na papier” – piszą autorzy.

Reklama

Każdy, kto przeczyta tę winną lekturę, nie będzie miał już wątpliwości, jak postępować z tym trunkiem. Nauczymy się z niej nie tylko podstawowych zasad dotyczących wybierania, kupowania, zamawiania i serwowania wina, czy właściwego trzymania kieliszka. Czeka na nas także zestaw ciekawostek z alkoholowego świata. Zaczerpniemy wiedzy o tym, jak wino powstaje, jak się je dzieli, powrócimy w przeszłość, aby poznać historię naszego ukochanego trunku, poznamy nowe trendy, a nawet odkryjemy tajemnicę projektowania winnych etykiet. Dowiemy się też, jak czerpać radość z eksploracji win i odkrywania nowych smaków. Jak zapewniają autorzy: ,,(…) po lekturze ten trunek już nigdy nie będzie smakował tak samo. Każdy łyk stanie się czystą frajdą”.

Oprócz tych wszystkich informacji, książka została wzbogacona o ciekawe anegdoty i fotografie. Utwór polecany jest nie tylko winnym smakoszom, ale każdemu z nas, bo przecież ,,wino i ludzie są dla siebie stworzeni”.

Wszyscy spragnieni wiedzy, mają szansę zamówić książkę już teraz w promocyjnej cenie na stronie https://bit.ly/3Sihh5D

Fot.: Materiały prasowe Znak Literanova
Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.