Już wkrótce otwarcie hotelu Seaside Park Kołobrzeg

0
1632

W lipcu pierwszych gości przyjąć ma nowo powstający Seaside Park Hotel w Kołobrzegu. Obiekt położony jest w sercu uzdrowiskowej części miasta, w pierwszej linii brzegowej i składa się z części hotelowej i apartamentowej.

Część hotelowa obejmuje 210 pokoi i komfortowych apartamentów o wielkości od 27 do 82 mkw, wyposażonych w balkon, duży 55-calowy telewizor, klimatyzację oraz bezprzewodowy Internet. Większość pokoi posiada dodatkowo rozkładane sofy dla rodzin z dziećmi.

W części ogólnodostępnej powstaje przestronna Restauracja On-The-Wave z wydzieloną strefą śniadaniową oraz strefą a ’la carte, profesjonalnie wyposażona siłownia z dodatkową, odrębną salą fitness, sale konferencyjne o łącznej powierzchni 200 mkw oraz pokój zabaw dla dzieci z multifunkcyjną strefą animacji.

Wkrótce dostępna dla gości hotelowych będzie również strefa Wellness & Spa, w której znajdzie się duży 25-metrowy basen sportowy, basen rekreacyjny dla dzieci, jacuzzi, sauny (sucha, mokra oraz infrared), kriokomora, studnia lodowa, tepidarium oraz gabinety spa. Atrakcją hotelu z pewnością będzie ścianka wspinaczkowa dla dorosłych i dzieci, która powstaje w 24-metrowym wysokim hotelowym atrium.

Cieszymy się, że już niedługo będziemy mogli przyjąć pierwszych gości – mówi Krzysztof Kraskowski, Dyrektor Generalny.

Na otwarcie hotelu przygotowaliśmy specjalne oferty promocyjne, które mam nadzieję zachęcą gości do rezerwowania u nas pobytów wakacyjnych. Duży nacisk kładziemy na to, aby wszyscy goście dobrze się u nas czuli, dlatego już teraz zapraszamy wszystkich do odwiedzenia tego wyjątkowego obiektu – dodaje Krzysztof Kraskowski.

Inwestorem i operatorem hotelu jest spółka Seaside Park, wchodząca w skład grupy kapitałowej posiadającej również otwarty niedawno hotel Four Points by Sheraton w Warszawie. Za zarządzanie wszystkimi projektami odpowiedzialna jest grupa doradcza hotelAG.

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.