Już wkrótce otwarcie hotelu Seaside Park Kołobrzeg

0
863

W lipcu pierwszych gości przyjąć ma nowo powstający Seaside Park Hotel w Kołobrzegu. Obiekt położony jest w sercu uzdrowiskowej części miasta, w pierwszej linii brzegowej i składa się z części hotelowej i apartamentowej.

Część hotelowa obejmuje 210 pokoi i komfortowych apartamentów o wielkości od 27 do 82 mkw, wyposażonych w balkon, duży 55-calowy telewizor, klimatyzację oraz bezprzewodowy Internet. Większość pokoi posiada dodatkowo rozkładane sofy dla rodzin z dziećmi.

Reklama

W części ogólnodostępnej powstaje przestronna Restauracja On-The-Wave z wydzieloną strefą śniadaniową oraz strefą a ’la carte, profesjonalnie wyposażona siłownia z dodatkową, odrębną salą fitness, sale konferencyjne o łącznej powierzchni 200 mkw oraz pokój zabaw dla dzieci z multifunkcyjną strefą animacji.

Wkrótce dostępna dla gości hotelowych będzie również strefa Wellness & Spa, w której znajdzie się duży 25-metrowy basen sportowy, basen rekreacyjny dla dzieci, jacuzzi, sauny (sucha, mokra oraz infrared), kriokomora, studnia lodowa, tepidarium oraz gabinety spa. Atrakcją hotelu z pewnością będzie ścianka wspinaczkowa dla dorosłych i dzieci, która powstaje w 24-metrowym wysokim hotelowym atrium.

Cieszymy się, że już niedługo będziemy mogli przyjąć pierwszych gości – mówi Krzysztof Kraskowski, Dyrektor Generalny.

Na otwarcie hotelu przygotowaliśmy specjalne oferty promocyjne, które mam nadzieję zachęcą gości do rezerwowania u nas pobytów wakacyjnych. Duży nacisk kładziemy na to, aby wszyscy goście dobrze się u nas czuli, dlatego już teraz zapraszamy wszystkich do odwiedzenia tego wyjątkowego obiektu – dodaje Krzysztof Kraskowski.

Inwestorem i operatorem hotelu jest spółka Seaside Park, wchodząca w skład grupy kapitałowej posiadającej również otwarty niedawno hotel Four Points by Sheraton w Warszawie. Za zarządzanie wszystkimi projektami odpowiedzialna jest grupa doradcza hotelAG.

 

 

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.