Linie lotnicze Emirates podsumowały sześć lat działalności w Polsce

0
1558
Emirates Airlines świętują szóstą rocznicę otwarcia połączenia Dubaj-Warszawa. Od początku swojej działalności w kraju nad Wisłą przewoźnik obsłużył ponad milion pasażerów.

Emirates Airlines powstały w 1985 roku w Dubaju. W tym roku linie świętują szóstą rocznicę otwarcia połączenia na trasie Dubaj-Warszawa. Na przestrzeni ostatnich lat przewoźnik stworzył nowe możliwości dla biznesu, handlu i turystyki wzmacniając przy tym więzi między Zjednoczonymi Emiratami Arabskimi a Polską. Grupa zatrudnia przeszło 780 Polaków, w tym ponad 640 członków personelu pokładowego i 9 pilotów.

„Szósta rocznica uruchomienia lotów do Warszawy to dla Emirates wyjątkowa data. Polska jest dla nas bardzo ważnym rynkiem i cieszymy się na dalszą ścisłą współpracę z partnerami, aby zapewnić wyjątkową obsługę naszym klientom i wspierać krajowy rozwój handlu i turystyki” – powiedział Maciej Pyrka, Country Manager Emirates na Polskę.

Przewoźnik realizuje bezpośrednie połączenia szerokokadłubowymi samolotami Boeing 777-300ER, który oferuje polskim pasażerom ponad czterysta miejsc na pokładzie. Od inauguracyjnego rejsu w lutym 2013 roku linie przewiozły na trasie ponad 1,1 mln osób w ramach 2,1 tys. lotów w obie strony. Pasażerowie mają do wyboru cztery tysiące kanałów rozrywkowych, w tym czterdzieści polskich albumów muzycznych i filmów, a także bezpłatny pakiet Wi-Fi.

Linie Emirates oferują polskim pasażerom bezpośrednie loty do Dubaju, a stamtąd do 158 kierunków w rozbudowanej siatce połączeń przewoźnika.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.