Strona głównaHotelarstwoCenzura i manipulacje prezesa Polskiego Holdingu Hotelowego

Cenzura i manipulacje prezesa Polskiego Holdingu Hotelowego

Zapraszamy na ważny wywiad, w którym Rafał Krzycki, wydawca portalu Horeca Business Club, rozmawia z Robertem Ziółkowskim, byłym kierownikiem ds. bezpieczeństwa w Polskim Holdingu Hotelowym (PHH). Tematem rozmowy są kontrowersyjne praktyki prezesa PHH, Gheorghe Mariana Cristescu.

Robert Ziółkowski opowiada o sposobach, jakimi prezes Cristescu próbuje zastraszania i uciszenia osób, które zdecydują się mówić o nieprawidłowościach w firmie. Ziółkowski otrzymał od PHH pozew (którego objętość to kilka tysięcy stron!) oraz roczny zakaz udostępniania informacji na temat działalności spółki, co podnosi pytania o wolność słowa i próby cenzury ze strony holdingu.

Dowiedz się, jak Gheorghe Marian Cristescu, prezes państwowej spółki Polski Holding Hotelowy, nadużywa swojej pozycji do manipulacji i nielegalnych działań skierowanych przeciwko redakcji portalu Horeca Business Club. Te poważne zarzuty podnoszone są przez Rafała Krzyckiego, wydawcę portalu, i Roberta Ziółkowskiego, byłego kierownika ds. bezpieczeństwa w PHH.

Nie przegapcie tej ważnej rozmowy, która rzuca nowe światło na zarządzanie w PHH. Oglądajcie, analizujcie i podejmujcie dyskusję – to wywiad, który zasługuje na szeroką uwagę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.