Rola HR w zarządzaniu kryzysowym

0
1110

2 lata pandemii, a teraz wojna wpływa na personel, co wywołuje istne kryzysy. Jak zatem dbać o dobrostan ludzi. Jakie działania powinien i jakie może podjąć pracodawca nie ponosząc ogromnych kosztów, by dbać o ludzi tak, aby jak najdłużej zostali w organizacji. Czy aby dbać o ludzi potrzebne są duże budżety na działania HR?

O wszystkich wspomnianych zagadnieniach podczas konferencji 12 maja Hotel Meeting w Gdańsku opowie Joanna Dąbrowa, dyrektor HR sieci PURO Hotels. Co istotne sama pokaże konkretne rozwiązania wdrażane w swojej organizacji, zatem uczestnicy poznają praktyczne przykłady i efekty tych działań.

Konferencja odbędzie się 12 maja w Hotelu Almond Business & Spa w Gdańsku. Pełny program wydarzenia dostępny na stronie Hotel Meeting.

W rozmowie wezmą udział hotelarki, które szczególnie w tym trudnym dla całej branży czasie, odważnie wprowadzały rozwiązania mające na celu zadbanie o zatrudnione zespoły.

Joanna Pender, dyrektorka generalna, Hotel Cesarskie Ogrody
Kamila Wódczyńska, dyrektorka generalna, PURO Hotel Gdańsk
Anika Westwood, doświadczony doradca HR, AM Consulting

Bilety na konferencję Hotel Meeting dostępne są na stronie www.hotele.bsdpoland.pl. Najniższa cena obowiązuje do 12 kwietnia.

Hotel Meeting to całodniowa, bardzo praktyczna konferencja, gdzie hotelarze dzielą się najlepszymi praktykami ze swoich obiektów z innymi uczestnikami wydarzenia. Po konferencji odbędzie się Hotelowe Party, czyli impreza integracyjna branży. Organizator przygotował trzy rodzaje biletów dla hotelarzy, na udział w konferencji, na udział w konferencji i Hotelowym Party oraz na udział w konferencji, Hotelowym Party i nocleg. Ilość miejsc na każdej konferencji jest ograniczona. Więcej informacji www.hotele.bsdpoland.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.