Weekend Dzieci w hotelach Novotel. Moc atrakcji gwarantowana!

0
908
ACCUEIL
Najlepszym prezentem dla najmłodszych jest czas spędzony wspólnie z rodzicami. Do tych wartości nawiązuje marka Novotel, która z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka w hotelach w Europie Wschodniej zaprasza zarówno swoich gości, jak i lokalne społeczności na trzy dni pełne zabawy, animacji i zawodów sportowych dla całej rodziny.

W weekend 1-3 czerwca w każdym z hoteli Novotel odbędą się animacje dla dzieci i rodziców. Nie zabraknie wspólnego pieczenia ciasteczek, malowania twarzy czy konkursów z nagrodami. Dodatkowo, nawiązując do akcji, w ramach której Novotel stał się oficjalnym partnerem kibiców piłki nożnej, dla najmłodszych zaplanowano atrakcje sportowe i zabawy rekreacyjne.

„Hotele Novotel na co dzień mają wspaniałą ofertę dla dzieci, ale w pierwszy weekend czerwca zamienią się w prawdziwy raj dla najmłodszych. Do zabawy zapraszamy gości hotelowych, przyjaciół marki i lokalne społeczności, dla których chcemy być miejscem sąsiedzkich spotkań. I dodaje -Siłą rodzinnego charakteru marki Novotel jest nie tylko wyjątkowa oferta, ale przede wszystkim zaangażowanie i profesjonalizm pracowników naszych hoteli, którzy otaczają dzieci niemal rodzicielską opieką” – podkreśla Marcin Szymański, Midscale Segment Manager – Eastern Europe

 

Smoki, skoki i pikniki

Wojtek Kogut, Guest Experience Manager Kraków, który koordynuje całą akcję, zapowiada, że zaplanowane animacje, to nie wszystkie niespodzianki.

„Wiele hoteli, korzystając z wydłużonego weekendu, przygotowało dla najmłodszych dodatkowe dostarczające wrażeń atrakcje, m.in. pikniki na świeżym powietrzu, zawody sportowe czy rejsy statkiem.”

Jako pierwszy świętowanie rozpoczyna Novotel Wrocław Centrum, który już 26 maja urządza wielki rodzinny piknik, podczas którego na dzieci czekają m.in. zawody sportowe i quizy z nagrodami, zabawy edukacyjne organizowane przez ratowników wrocławskiego oddziału Ratownictwa Wodnego Rzeczpospolitej (nauka udzielania pierwszej pomocy przed medycznej), a na rodziców barbecue i strefa odpoczynku.

Gdańskie hotele Novotel oprócz animacji w hotelach zapraszają 1 czerwca na Międzynarodowy Dzień Baniek Mydlanych, których pokaz odbędzie się w ogrodach tychże obiektów.

W stolicy Wielkopolski, 30 maja Novotel Poznań Malta zaprasza m.in. na animacje na świeżym powietrzu przygotowane wspólnie z policją i strażą pożarną. W zabawę zaangażowane są lokalne społeczności oraz dzieci z niepełnosprawnościami z okolicznych szkół.

 

Cała feeria atrakcji przygotowana jest dla najmłodszych w Krakowie. Dwa krakowskie hotele Novotel Kraków Centrum i Novotel Kraków City West organizują 2 czerwca wyjątkowe wieczorne Roof Party połączone z wspólnym oglądaniem Wielkiej Parady Smoków z najlepszym widokiem w mieście. W ciągu dnia dla najmłodszych zaplanowano także rejs statkiem po Wiśle, całodzienne zabawy ruchowe z All For Body, malowanie twarzy i quizy. Na wszystkie dzieci czekają pamiątkowe medale.

W Warszawie i Łodzi Novotele zapewniają animacje dla najmłodszych jak i pochwalą się wynikami owocnej współpracy z fundacją Iskierka, z której dzieci, rodzice i opiekunowie odwiedziły warszawskie hotele w połowie maja.

Hotel w Pradze zaprasza na atrakcje związane z tenisem – zajęcia pod okiem instruktora, wykłady, ciekawostki, natomiast w Bukareszcie na dzieci i rodziców czekają pokazy i kursy tańca.

Family&Novotel

Pobyty rodzinne stanowią ważną część oferty marki Novotel. Dlatego marka od lat rozwija program Family&Novotel, w ramach którego na dwoje dzieci do 16 roku życia, które dzielą pokój z rodzicami czeka bezpłatny nocleg i śniadanie. Jeżeli wolą one mieszkać oddzielnie – rodzice dostaną na drugi pokój 50 procent zniżki. Nowoczesne, przestronne i przyjazne pokoje zaprojektowano tak, by wygodnie mogło w nich przebywać dwoje dorosłych wraz z dwójką dzieci. Wyposażono je w podwójne łóżko dla rodziców, telewizję z dziecięcymi kanałami oraz sofę, która po rozłożeniu zmienia się w dwuosobowe miejsce do spania. W bogatej ofercie Family&Novotel bezpłatne jest również wyposażenie dla niemowląt, m.in. podgrzewacze do butelek, łóżeczka, krzesełka i stoliki do przewijania. Dodatkowe udogodnienie to możliwość opuszczenia pokoju w niedziele do godziny 17.00 Szczegółowe relacje z wydarzeń będzie można śledzić na kanałach Facebook oraz Instagram hoteli.

***

Novotel Hotels, Suites & Resorts oferują różnorodne usługi i rozwiązania dla gości zarówno podróżujących w interesach, jak i turystycznie: przestronne pokoje o modulowanym układzie, zbilansowane posiłki 24/7, sale spotkań, uważną i profesjonalną obsługę, miejsca zabaw dla dzieci, wielofunkcyjne lobby i sale fitness. Poprzez PLANET 21, czyli program zrównoważonego rozwoju AccorHotels, Novotel angażuje się na rzecz Ludzkości i Ziemi. Novotel posiada ponad 490 hoteli w 58 krajach, idealnie usytuowanych w centrach głównych miast, dzielnicach biznesu i ośrodkach turystycznych.

Grupa AccorHotels to światowy lider w dziedzinie obsługi podróżnych i związanego z tym stylu życia oraz cyfrowych, innowacyjnych rozwiązań, oferujący wyjątkowe przeżycia w ponad 4300 hotelach, resortach i rezydencjach, jak również w ponad 10 000 ekskluzywnych prywatnych rezydencji na całym świecie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.