Dziś Dzień Hotelarza! Świętowanie zaczęło się w sobotę w hotelu Moxy Warsaw Praga!

0
1171

W sobotę 27 lipca, w hotelu Moxy Warsaw Praga odbyło się wydarzenie Trust Me, I’m a Hotelier. Była to pierwsza w Polsce impreza promująca Dzień Hotelarza 29 lipca. Wydarzenie zebrało blisko 150 hotelarzy z całego kraju oraz osób związanych z branżą Horeca.

Dzień Hotelarza 29 lipca, to święto wszystkich osób, które na co dzień, niezależnie od zajmowanego stanowiska dokładają starań, by uczynić doświadczenia gości wyjątkowymi. Choć praca w hotelarstwie może nie jest najbardziej opłacalna pod względem finansowym, to prowadząc szkolenia i odwiedzając hotele poznaję hotelarzy w różnym wieku, pełnych pozytywnej energii, którzy odczuwają satysfakcję z wykonywanej pracy. To z myślą o nich powstała idea tego dnia. Dotąd hotelarze w Polsce nie mieli swojego święta, a absolutnie na nie zasługują. Po pięciu latach od zainicjowania Dnia Hotelarza, spontanicznie zaproponowałem, by w tym roku po raz pierwszy spotkać się w jednym miejscu i wspólnie świętować. Dzięki innym pasjonatom hotelarstwa i firmom, które na co dzień wspierają hotelarzy swoimi usługami i produktami, udało się zorganizować fantastyczne, nieformalne wydarzenie – mówi Karol Weber, inspektor hotelowy i autor bloga enjoyyourstay.pl.

Sponsorami i partnerami tegorocznej imprezy były firmy Profitroom, Ailleron, Expedia Group, Bidroom, kancelaria Strażeccy Jaliński i Wspólnicy, eService, BeerLab, SynHo, Julius Meinl, a także Nespresso Professional, drukihotelowe.pl, otwieramhotel.pl, simpleframe.pl oraz hotel Moxy Warsaw Praga.

Reklama

Idea Dnia Hotelarza i wydarzenia Trust Me, I’m a Hotelier została bardzo pozytywnie przyjęta przez hotelarzy. Mam nadzieję, że to początek tradycji i w przyszłym roku spotkamy się w jeszcze większym gronie – dodaje Karol Weber.

 

Horeca Business Club sprawowało patronat medialny nad wydarzeniem.

Wszystkim hotelarzom składamy serdeczne życzenia z okazji ich święta!

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.