Dziś Dzień Hotelarza! Świętowanie zaczęło się w sobotę w hotelu Moxy Warsaw Praga!

0
1092

W sobotę 27 lipca, w hotelu Moxy Warsaw Praga odbyło się wydarzenie Trust Me, I’m a Hotelier. Była to pierwsza w Polsce impreza promująca Dzień Hotelarza 29 lipca. Wydarzenie zebrało blisko 150 hotelarzy z całego kraju oraz osób związanych z branżą Horeca.

Dzień Hotelarza 29 lipca, to święto wszystkich osób, które na co dzień, niezależnie od zajmowanego stanowiska dokładają starań, by uczynić doświadczenia gości wyjątkowymi. Choć praca w hotelarstwie może nie jest najbardziej opłacalna pod względem finansowym, to prowadząc szkolenia i odwiedzając hotele poznaję hotelarzy w różnym wieku, pełnych pozytywnej energii, którzy odczuwają satysfakcję z wykonywanej pracy. To z myślą o nich powstała idea tego dnia. Dotąd hotelarze w Polsce nie mieli swojego święta, a absolutnie na nie zasługują. Po pięciu latach od zainicjowania Dnia Hotelarza, spontanicznie zaproponowałem, by w tym roku po raz pierwszy spotkać się w jednym miejscu i wspólnie świętować. Dzięki innym pasjonatom hotelarstwa i firmom, które na co dzień wspierają hotelarzy swoimi usługami i produktami, udało się zorganizować fantastyczne, nieformalne wydarzenie – mówi Karol Weber, inspektor hotelowy i autor bloga enjoyyourstay.pl.

Sponsorami i partnerami tegorocznej imprezy były firmy Profitroom, Ailleron, Expedia Group, Bidroom, kancelaria Strażeccy Jaliński i Wspólnicy, eService, BeerLab, SynHo, Julius Meinl, a także Nespresso Professional, drukihotelowe.pl, otwieramhotel.pl, simpleframe.pl oraz hotel Moxy Warsaw Praga.

Idea Dnia Hotelarza i wydarzenia Trust Me, I’m a Hotelier została bardzo pozytywnie przyjęta przez hotelarzy. Mam nadzieję, że to początek tradycji i w przyszłym roku spotkamy się w jeszcze większym gronie – dodaje Karol Weber.

 

Horeca Business Club sprawowało patronat medialny nad wydarzeniem.

Wszystkim hotelarzom składamy serdeczne życzenia z okazji ich święta!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.