W sercu Bieszczad powstanie nowy condohotel

0
1856
Sun&Snow Resorts Solina – tak nazywa się najnowsza inwestycja jednego z największych w Polsce operatorów zarządzających wynajmem apartamentów w miejscowościach wypoczynkowych oraz miastach. Zostanie ona zrealizowana w Polańczyku, w sąsiedztwie Jeziora Solińskiego. Właśnie rozpoczęła się sprzedaż 250 apartamentów.

W związku z intensywnym rozwojem polskiej turystyki deweloperzy coraz częściej skłaniają się ku inwestycji w condohotele. Jeżeli uda się znaleźć ciekawą lokalizację, taki biznes może przynieść niemałe zyski.

Sun & Snow Resorts Solina w Polańczyku będzie czterogwiazdkowym obiektem typu condohotel, posiadającym m.in: część restauracyjno-konferencyjną, SPA, basen oraz plac zabaw dla dzieci. Wysoki standard apartamentów to odpowiedź na oczekiwania klientów indywidualnych, jak również rekonwalescentów korzystających z uzdrowiskowych walorów Polańczyka. Część stricte hotelowa znajdować się będzie w dwóch budynkach – każdy składających się z trzech segmentów.

Od kilku lat na krajowym rynku można zaobserwować istotny wzrost zainteresowania apartamentami przeznaczonymi na krótkotrwały wynajem, których akurat na Podkarpaciu brakuje. Obiekt położony w pobliżu Jeziora Solińskiego ma być pierwszą tego rodzaju inwestycją w tym regionie, oferującym pełen zakres usług.

„Projektując Sun & Snow Resorts Solina wykorzystaliśmy starannie wszelkie walory otoczenia, jak również zachowaliśmy w elementach dekoracyjnych cząstkę kultury ludowej, ponieważ dla nas lokalizacja przy zachowaniu wysokiego standardu obiektu stanowi istotę inwestycji” – tłumaczy Radosław Jendrzejczak, prezes Silver Resorts Management Sp. z o.o.

Condohotel będzie posiadał w ofercie 250 apartamentów o powierzchni od ok. 20 do 75 m2. Dodatkowo na dachu zostaną umiejscowione zielone tarasy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.