Marzena Suska dyrektorką operacyjną spółki Portfel Inwestycyjny

0
430
Fot.: LinkedIn - Marzena Suska

Marzena Suska objęła stanowisko dyrektorki operacyjnej w firmie Portfel Inwestycyjny. Nową funkcję objęła z początkiem maja.

Marzena Suska ma ponad 17-letnie doświadczenie w branży hotelarskiej. Przed objęciem nowego stanowiska, przez rok pełniła funkcję menedżerki operacyjnej w Portfelu Inwestycyjnym. Wcześniej była menedżerką działu ookoi w AC Hotels by Marriott Kraków oraz menedżerką recepcji w DoubleTree by Hilton Kraków i Hampton by Hilton. Pracowała także jako Front Office & Reservation Manager w Louvre Hotels Group, a wcześniej jako Front Office Manager w DoubleTree by Hilton i Hampton by Hilton w Krakowie. Jej kariera rozpoczęła się w Novotel London Greenwich, gdzie była Supervisor Rezerwacji.

Portfel Inwestycyjny to firma z siedzibą w Krakowie, działająca w sektorze HORECA. Firma powstała z inicjatywy hotelarzy z wieloletnim doświadczeniem. Firma zajmuje się consultingiem inwestycyjnym, współpracą z pracowniami projektowymi, zarządzaniem, fit-outem oraz operacją hotelową.

Jako dyrektor operacyjna, Marzena Suska będzie odpowiedzialna za nadzór nad operacjami hotelowymi, optymalizację procesów oraz realizację strategii rozwoju firmy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.