Jubileuszowa edycja TravelCamp już w najbliższy czwartek w Sopocie!

0
128
Po raz 30. Hotelarze i Travel Managerowie będą rozmawiać o nowych trendach oraz narzędziach wspierających marketing i sprzedaż w branży Travel. Jubileuszowa edycja turystycznego barcampu odbędzie się 27 września w Sopocie.

Tym razem eksperci wiele czasu poświęcą promocji hotelu i firmy turystycznej w mediach społecznościowych. Będzie też mowa o monitoringu internetu, możliwości pozyskania leadów ze strony, a także sposobach obniżenia kosztów finansowania hotelu. Oczywiście i tym razem nie zabraknie start upów, case studies oraz czasu na skuteczny networking i dzielenie się wiedzą.

Reklama

TravelCamp jest spotkaniem nieformalnym i niezależnym organizowanym od 2010 roku przez Piotra Kasperczaka, autora bloga TravelMarketing.pl. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny i otwarty dla wszystkich, którzy pracują w branży turystycznej lub hotelarskiej. Warunkiem uczestnictwa jest dokonanie rejestracji na travelcamp.pl.

Najbliższa edycja spotkania marketingu z turystyką TravelCamp rusza w czwartek, 27 września, o godz. 13:30 w Klubie Atelier w Sopocie. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej TravelCamp.pl.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!