Internetowy sklep z tapetami Muraspec

0
695

Tapety renomowanej brytyjskiej marki Muraspec, znane i cenione na rynku obiektowym (hotele, biura i restauracje), teraz dostępne są również dla klienta indywidualnego. Od lipca działa internetowy sklep marki Muraspec, w którym klienci detaliczni mogą zaopatrywać się w jednostkowy asortyment. 

W ofercie sklepu gama wzorów klasycznych (tapety jednolite, w pasy, typu damask), motywy  kwiatowe, botaniczne oraz szeroka paleta dekoracji geometrycznych, w tym również motywy 3D.  Wszystkie tapety mają najwyższą obiektową jakość oraz szerokość dostosowaną do potrzeb jednostkowych zastosowań (są to tzw. tapety wąskie o szerokości 70-90 cm).

W ofercie sklepu internetowego Muraspec dostępne są klasyczne tapety winylowe oraz fototapety (kolekcja Wallmotion – cyfrowe nadruki na podkładzie z winylowych tapet). Są tu również kleje i akcesoria do tapet, obrazy akustyczne (nowość), farba i tapeta tablicowa. Docelowo w planach jest też outlet. Czytelna nawigacja strony www oraz uporządkowany asortyment pozwalają  w prosty sposób i zrobić zakupy.

Reklama

–  Sklepem internetowym wyszliśmy naprzeciw oczekiwaniom klientów indywidualnych, którzy potrzebują tapet o wysokiej, obiektowej jakości w jednostkowych ilościach. Dotychczas realizowaliśmy praktycznie wyłącznie hurtowe zamówienia takich inwestycji jak hotele, biura, restauracje.  Nasz sklep internetowy jest otwarciem się na klienta indywidualnego, a także na projektanta wnętrz prywatnych – mówi Barbara Łukasiak, dyrektor handlowy Muraspec Polska.

Wszystkie tapety produkowane są w Anglii, w fabryce Muraspec w East Peckham. Czas oczekiwania na zamówienie  to ok 3-4 tygodnie.

Zapraszamy na www.tapety.online

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.