Hotel Stary Tartak nowym członkiem Hoteli Niezależnych

0
830
Fot.: Hotel Stary Tartak

Polskie Hotele Niezależne to grupa, której celem jest m.in. wsparcie marketingowe i promocja usług wszystkich obiektów, które do niej należą. Niedawno do Hoteli Niezależnych dołączył Stary Tartak – czterogwiazdkowy hotel mieszczący się w Iławie.

Stary Tartak położony jest w otoczeniu mazurskich jezior, nad samym Jeziorakiem.  Jego oferta ma zaspokoić oczekiwania nawet tych najbardziej wymagających gości. Oprócz przestronnych pokoi klienci mają możliwość skorzystania ze strefy SPA. Znajdą tam sauny, jacuzzi, kamienną rzekę i wiele innych atrakcji. Obiekt wyróżnia też oferta gastronomiczna. W restauracji hotelowej podawane są głównie dania przyrządzone według kuchni staropolskiej, w których skład wchodzą świeże, wyselekcjonowane produkty. Mazurski obiekt otwarty jest nie tylko na gości indywidualnych, ale także na grupy biznesowe. Można zorganizować tam szkolenia i konferencje.

Właścicielka Starego Tartaku – Dorota Stadnicka – niedawno zdecydowała się na dołączenie do grupy Hoteli Niezależnych.

Podoba mi się plan działania oraz promocji proponowanych przez Polskie Hotele Niezależne. Możliwość rozmowy z ludźmi z branży na temat rozwiązywania problemów hotelarskich jest dla mnie bardzo ważna. Działania w Grupie są zawsze korzystne dla obu stron – mówi Dorota Stadnicka.

Przynależność do grupy ma na celu wzmocnienie pozycji obiektu na polskim rynku hotelarskim. Aby tak się stało, wprowadzony został wspólny system rezerwacyjny oraz działania marketingowe, dzięki którym usługi wszystkich hoteli są promowane na szerszą skalę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.