Cintapunto nowym członkiem Stowarzyszenia Branży Eventowej

0
935
Stowarzyszenie Branży Eventowej stale poszerza swoje grono o kolejnych członków. W tym tygodniu do organizacji dołączyli przedstawiciele firmy Cintapunto –  producenta gadżetów imprezowych i reklamowych.  

Cintapunto to producent gadżetów imprezowych i reklamowych. Firma posiada aż 3 fabryki (w Polsce, Chinach i na Ukrainie), biura w 12 krajach, zatrudnia 60 osób, a codzienne produkuje 100 tys. jednostek. Każde zamówienie, bez względu na wielkość, managerowie Cintapunto poddają szczegółowej kontroli na każdym etapie realizacji. Własny zakład produkcyjny pozwala wyeliminować pośredników, zapewniając najlepszą cenę przy doskonałej jakości materiału i nadruku na nowoczesnej linii produkcyjnej.

W Cintapunto są przekonani, że świat staje się lepszy, gdy każdy wykonuje swoją pracę z pasją i odpowiedzialnością, dlatego zwracają 100% wartości zakupionych produktów, jeżeli ich jakość okaże się nieodpowiadająca deklarowanej.

W Stowarzyszeniu Branży Eventowej firmę reprezentować będą Waleria Bartosz oraz Andrei Fiber.

SBE rośnie w siłę i przyciąga nowych członków, którym zależy, by podwyższać standardy edukacyjne i etyczne w przemyśle spotkań. Więcej informacji znajdą Państwo na oficjalnej stronie internetowej Stowarzyszenia Branży Eventowej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.