Nowe technologie i cyfryzacja w sektorze MICE

0
733
Fot.: SKKP

Na platformie edukacyjnej Akademia SKKP online dostępny jest kurs pt. „Nowe technologie i cyfryzacja w sektorze MICE”. Celem szkolenia jest przedstawienie aktualnych trendów w sektorze MICE z perspektywy nowych technologii i cyfryzacji. Szkolenie zawiera przegląd innowacyjnych rozwiązań w obrębie organizacji wydarzeń, hotelarstwa, przemysłu lotniczego.

Branża MICE to branża, w której stare spotyka się z nowym, gdzie metody i sposoby pracy ugruntowane przez wieki zderzają się z innowacjami i nowymi ideami. Takie przeciwstawne podejścia generują nie tylko wiele wyzwań, ale także energię do rozwoju i nowych koncepcji. Na dzisiejszym rynku katalizatorami postępu są technologia i zmiany kulturowe. Wzajemna relacja między tymi dwoma aspektami nieustannie napędza innowacje. Zmiany te są widoczne w zapotrzebowaniu konsumentów na łatwy dostęp do technologii w produktach i usługach.

Zgodnie z przewidywaniami Deloitte do 2025 roku millenialsi będą stanowić 75% osób aktywnych zawodowo. Biorąc pod uwagę fakt, że są to ludzie, którzy w swoim dorosłym życiu zawsze mieli dostęp do internetu, oraz są świadkami bardzo dynamicznego rozwoju technologicznego, branża spotkań musi nadążać nad aktualnymi trendami chcąc być atrakcyjną i efektywną.

Wykorzystanie technologii w wydarzeniach MICE jest już standardem w organizacji każdego typu wydarzenia, co jest podyktowane wymaganiami klientów, optymalizacją procesu organizacyjnego oraz dążeniem do coraz większej efektywności.

Program szkolenia zawiera poniższe element:
1. Trendy
2. Technologia kognitywna
3. Sztuczna inteligencja
4. Nauczanie maszynowe
5. Aktywność
6. Mobilnosć
7. „Wearables”
8. Grywalizacja
9. Wirtualne i zdalne planowanie wydarzeń
10. Identyfikacja radiowa (RFID)
11. Social media
12. Drony i wirtualna rzeczywistość
13. Podróże lotnicze
14. Bezdotykowość
15. Kody QR
16. Paszporty covidowe
17. Biometria
18. Roboty
19. Zamówienia
20. 23. Hotelarstwo
21. 25. Obsługa
22. 26. Wyszukiwanie i sterowanie głosowe
23. 27. Rozszerzona rzeczywistość
24. 28, Inteligentne klucze
25. 29. Marnotrawstwo żywności
26. 30. Internet rzeczy
27. 31. Chmura
28. 32. Big data
29. 33. Chatboty
30. 34 Eventy
31. 35. Platformy
32. 36. Innowacyjna technologie AR XR VR.

Kurs jest częścią cyklu “Zarządzanie w branży MICE”, który składa się z 10 szkoleń, kierowanych zarówno do osób zaczynających karierę w branży MICE (bezpłatnie) jak i do kadry kierowniczej (odpłatnie). Każdy kurs kończy się testem kompetencyjnym oraz wydaniem certyfikatu ukończenia szkolenia. Cały cykl szkoleń został podzielony tematycznie tak, aby wraz z raportami i opracowaniami udostępnianymi na platformie online, stanowiły kompendium wiedzy o branży MICE. Po ukończeniu i pozytywnym zaliczeniu wszystkich 10 kursów, otrzymuje się certyfikat Event Managera.

W celu wzięcia udziału w szkoleniu wystarczy zarejestrować się na platformie edukacyjnej Akademia SKKP online www.akademia.skkp.org.pl i po otrzymaniu linku do aktywacji, można brać udział w kursach w dowolnym, wybranym czasie przez okres 6 miesięcy od rejestracji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.