Trwają Międzynarodowe Targi POLAGRA GASTRO i INVEST HOTEL

0
1018
Międzynarodowe Targi Gastronomiczne i Wyposażenia Hoteli POLAGRA GASTRO i INVEST HOTEL w Poznaniu to sztandarowe wydarzenie branżowe, które co roku przyciąga szefów kuchni, kucharzy, menedżerów restauracji, czy przedstawicieli obiektów hotelarskich. Tym razem w gronie uczestników znajduje się również delegacja portalu Horeca Business Club, która wybrała się do stolicy Wielkopolski, aby poznać innowacyjne rozwiązania dla sektorów gastronomicznego i hotelarskiego.

Tegoroczna edycja POLAGRA GASTRO i INVEST HOTEL potrwa do czwartku 4 października. Podczas czterech dni Targów swoje produkty i usługi zaprezentuje ponad 700 wystawców z całego świata. Najpokaźniejszą grupę wciąż stanowią jednak przedstawiciele krajowych firm, wśród których nie brakuje podmiotów zarówno dobrze znanych w branży HoReCa, jak i wchodzących na rynek ze swoimi pionierskimi produktami czy usługami.


Część wystawienniczą uzupełnia bogata lista wydarzeń towarzyszących, wśród których znajdują się m.in.:

  • druga część finału Kulinarnego Pucharu Polski;
  • konferencja: Nowoczesne metody filtracji i odzysku ciepła w okapach mobilnych i stacjonarnych;
  • warsztaty na temat parzenia kawy i prowadzenia biznesu kawowego;
  • spotkanie: Fotografia kulinarna bez tajemnic – prowadzone przez Studio YUMMYPIX;
  • szkolenie: Nowoczesne zarządzanie kosztem, czyli finanse w gastronomii;
  • szkolenie: Restauracja bez rotacji pracowników, czyli zarządzanie personalem w XXI wieku.

Wydarzenie organizowane przez Międzynarodowe Targi Poznańskie stanowi źródło wiedzy o nowoczesnych rozwiązaniach dla branży gastronomicznej i hotelarskiej. Podczas POLAGRA GASTRO i INVEST HOTEL regularnie odbywają się krajowe, europejskie, a nawet światowe premiery produktów i usług dla sektora HoReCa, nierzadko awangardowych.

Zapraszamy zatem do odwiedzenia Targów POLAGRA GASTRO i INVEST HOTEL, a także śledzenia portalu Horeca Business Club i naszego profilu na Facebooku, gdzie pojawiać się będą informacje z tego wydarzenia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.