Trwa cykl spotkań regionalnych i szkoleń RODO z ramienia IGHP

0
1186
Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego zaprasza na kolejny cykl spotkań regionalnych skierowanych do dyrektorów i właścicieli hoteli, także niezrzeszonych w Izbie. W części merytorycznej, poza bieżącymi zagadnieniami istotnymi dla branży, poruszony zostanie temat rozporządzenia RODO, praw autorskich i pokrewnych.

Po spotkaniu odbędzie się szkolenie w zakresie nowej ustawy o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych, która wejdzie w życie 1 lipca 2018 r. To kwestia szczególnie ważna dla tych hotelarzy, którzy oprócz noclegu oferują gościom dodatkowe usługi.

Nowe przepisy mają na celu wzmocnienie ochrony podróżnych, zaś na przedsiębiorców turystycznych nakładają nowe obowiązki. Wśród nich znajdują się m.in.: wpis do rejestru organizatorów turystyki i przedsiębiorców ułatwiających nabywanie powiązanych usług turystycznych, posiadanie odpowiedniego zabezpieczenia finansowego na wypadek niewypłacalności, opłacanie składek na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny, prowadzenie wykazu zawartych umów oraz realizacja obowiązku informacyjnego wobec podróżnych.

W trakcie cyklu szkoleń organizowanych przez IGHP hotelarze zapoznają się z nowymi przepisami i zakresem obowiązków, które powinni realizować. Szkolenia poprowadzą eksperci na co dzień zajmujący się zagadnieniami prawnymi w branży turystycznej. Część merytoryczną uzupełnią case studies oraz sesja pytań i odpowiedzi.

Szkolenia odbywają się w cyklu kilkudniowym i potrwają do 26 czerwca 2018. Zapisów można dokonywać na stronie internetowej https://szkoleniaustawa.konfeo.com/pl/groups lub przez biuro IGHP. Dla członków IGHP udział w szkoleniu jest bezpłatny, zaś podmioty niezrzeszone ponoszą koszt w wysokości 100 zł netto.

Szczegółowy harmonogram szkoleń:

14.05 Poznań
15.05 Kołobrzeg
21.05 Rzeszów
23.05 Kielce
28.05 Bydgoszcz
29.05 Lidzbark Warmiński
30.05 Augustów
07.06 Lublin
11.06 Łódź
13.06 Warszawa
19.06 Kraków
20.06 Dąbrowa Górnicza
21.06 Wrocław
26.06 Gdańsk

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.