Efektowna inauguracja wrocławskiej Hard Rock Cafe

0
1440
W miniony poniedziałek restauracja Hard Rock Cafe z przytupem wkroczyła do Wrocławia. To czwarty lokal tej sieci w Polsce i premierowy na Dolnym Śląsku. Hucznemu otwarciu towarzyszyły tradycyjne łamanie gitar oraz koncert Fisz Emade Tworzywo.

„Otwarcia wrocławskiego Hard Rock Cafe oczekiwali wszyscy. Mieścimy się w wyjątkowym budynku dawnej Mody Polskiej i piszemy kolejny rozdział jego historii. Jestem przekonany, że gitarowe serce Wrocławia będzie biło właśnie w tym miejscu” – mówił podczas poniedziałkowej inauguracji Paweł Broniszewski, prezes spółki Barista S.A., franczyzobiorcy marki Hard Rock Cafe w Polsce.

Na scenie pojawili się także przedstawiciele władz miejskich, na czele z wiceprezydentami Wrocławia: Maciejem Blujem i Magdaleną Piasecką, a także reprezentanci lokalnego środowiska kulturalnego (m.in. Konrad Imiela, dyrektor Teatru Muzycznego Capitol). Wydarzenie poprowadziła dziennikarka muzyczna i telewizyjna, Gabi Drzewiecka.

„Marka Hard Rock Cafe od początku swojego istnienia przywiązuje ogromną wagę do wyjątkowego charakteru swoich lokali. Dziś Wrocław oficjalnie stał się częścią niezwykłej historii, trwającej już od 1971 roku” – powiedział David Singleton, wiceprezes Hard Rock International ds. Operacji i Rozwoju Franczyzy.

Nowo otwarty wrocławski lokal Hard Rock Cafe zajmuje powierzchnię prawie 700 m2 i rozciąga się aż na trzech poziomach zabytkowej kamienicy przy ul. Rynek 25. Dla gości przeznaczono nowocześnie urządzoną restaurację, mogącą pomieścić blisko 170 osób, ze sceną i dwoma barami, a także Rock Shop, w którym do nabycia są m.in. ubrania i dodatki z kultowym logo.

Aktualnie Hard Rock Cafe może pochwalić się 182 restauracjami, 25 hotelami i 11 kasynami na całym świecie. W Polsce, poza Wrocławiem, funkcjonują jeszcze trzy restauracje tej marki – w Warszawie, Krakowie i Gdańsku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.