Diversey Partnerem Strategicznym hotelowego BSD Online

0
757

Zapraszamy do wzięcia udziału w pierwszym w Polsce spotkaniu biznesowym relacji kupiec/dostawca w formie online. Letnia edycja wydarzenia wystartuje 28 lipca we wtorek i potrwa do środy. To nowatorskie rozwiązanie jest doskonałym sposobem na spotkanie się kilkudziesięciu dostawców produktów i usług dla branży hotelowej, z osobami, które uczestniczą w procesie zakupowym. Do uczestników wydarzenia dołączyła firma Diversey.

Ideą firmy Diversey jest ochrona i troska o ludzi każdego dnia. Od samego początku firma stara  się podejmować innowacyjne działania, które mają ułatwiać życie.

Nieustannie szuka przełomowych rozwiązań w zakresie mycia, sprzątania i higieny, zapewniających wysokie standardy we wszystkich obsługiwanych sektorach. Ofertę kieruje do takich branż jak zarządzanie obiektami, służba zdrowia, przemysł farmaceutyczny i kosmetyczny, hotelarstwo, handel detaliczny, przemysł spożywczy, a także gastronomia.

Diversey dostarcza produkty, systemy i usługi w zakresie sprzątania, mycia i konserwacji. Oferujemy kompleksowe portfolio środków chemicznych, maszyn i doradztwa w zakresie zrównoważonego rozwoju. Swoje działania opiera na przekonaniu, że sprzątanie i higiena mają decydujące znaczenie dla życia, a oferta Diversey odpowiada na codzienne potrzeby w tym zakresie w wybranych branżach.

Diversey korzysta z ponad 95 lat doświadczeń. Opracowuje optymalne technologie czyszczenia, które dostarczają rozwiązania dostosowane do wymagań partnerów handlowych z uwzględnieniem zrównoważonego rozwoju. W centrum  działań są klienci i troska o środowisko. W codziennych relacjach kierujemy się wysokimi standardami etycznymi, tworząc innowacyjne rozwiązania mające wpływ na przyszłość.

Angażując się w rozwój branży, w tak trudnym dla niej czasie firma Diversey zdecydowała się zostać Partnerem Strategicznym letniej edycji Hotel Meeting Business Speed Dating Online  w dniach od 28 do 29 lipca.

Przedstawicieli firm, które również chciałyby w ten sposób promować swoją markę, zachęcamy do kontaktu drogą mailową oraz poprzez formularz. To doskonała okazja, aby mimo skomplikowanej sytuacji spowodowanej koronawirusem podtrzymać, a nawet nawiązać nowe kontakty biznesowe.  

Patronat na wydarzeniem sprawuje Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego – IGHP.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.