Transfer personalny z Colliers International do CBRE

0
355
Nowe wyzwania zawodowe w agencji CBRE Polska czekają Rafała Rosiejaka, dotychczas pełniącego funkcję szefa Działu Doradztwa i Rozwoju Projektów Hotelowych w agencji doradczej Colliers International.

Rafał Rosiejak może pochwalić się 25-letnim doświadczeniem interdyscyplinarnym, w tym 15-letnim w branży hotelarskiej. Ukończył Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu z tytułem magistra na kierunku Zarządzanie i Marketing. Karierę zawodową rozpoczął jako krajowy kierownik sprzedaży w firmie Prima SA. W późniejszych latach lawirował między różnymi branżami, takimi jak budowlana, hotelarska, czy eventowa, głównie na stanowiskach managerskich i dyrektorskich. Na przełomie 2017 i 2018 roku wykładał o zarządzaniu hotelem w Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku. Równolegle (od kwietnia 2017 do lutego 2018) sprawował rolę Dyrektora Generalnego w Hampton by Hilton Gdansk Oliwa. Do grudnia ubiegłego roku piastował stanowisko Dyrektora Działu Doradztwa i Rozwoju Projektów Hotelowych w Colliers International. Na początku tego miesiąca został szefem działu hotelowego w CBRE Polska.

Reklama

CBRE to firma doradcza i inwestycyjna działająca w sektorze nieruchomości komercyjnych, mająca swoją siedzibę główną w Los Angeles. Na polskim rynku funkcjonuje od blisko 19 lat. Obecnie CBRE posiada 9 biur zlokalizowanych w Warszawie, Gdańsku, Poznaniu, Krakowie i Wrocławiu, a świadczone przez firmę usługi obejmują: doradztwo strategiczne w zakresie inwestycji i wynajmu, usługi korporacyjne, usługi zarządzania nieruchomościami oraz projektami, administrację firm, bankowość hipoteczną, wyceny, usługi deweloperskie, usługi zarządzania inwestycjami oraz usługi konsultingowe i analityczne.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!