Restauracja Niewinni Czarodzieje 3.0 w Gdyni otwarta!

0
1700
Fot.: Niewinni Czarodzieje 3.0 / Facebook

Kuba Wojewódzki wraz ze wspólnikiem, gdyńskim restauratorem Dawidem Kwidzińskim otworzył właśnie kolejną restaurację, tym razem pod nazwą Niewinni Czarodzieje TrzyZero.

Otwarcie miało miejsce w miniony weekend. W pierwszych dniach lokal odwiedziło bardzo wielu gości. To oczywiście nałożenie się wielu elementów jak choćby efekt nowości, ale również nazwisko Wojewódzkiego. Czy wysoką frekwencję uda się utrzymać w kolejnych miesiącach?

Restauracja oferuje krótką kartę menu, ale za to bardzo szeroki wybór win i innych alkoholi. W dniu otwarcia na miejscu pojawił się także Kuba Wojewódzki, który chętnie rozmawiał z gośćmi, ale również wcielał się w rolę barmana i serwował drinki. Specjalnością lokalu są hot-dogi. Główne dania to dosłownie trzy pozycje: burger, kaczka i dorsz.

Reklama

Koncept Niewinni Czarodzieje to pomysł Wojewódzkiego, ale za działania operacyjne odpowiada Dawid Kwidziński, który w Gdyni prowadzi dodatkowo lokale pod nazwą Aleja 40 i Como Ristorante. Przypomnijmy, że nazwa restauracji inspirowana jest filmem Andrzeja Wajdy, a w tym przypadku dodatkowo zlokalizowana jest w Gdyńskim Centrum Filmowym.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.