Restauracja Niewinni Czarodzieje 3.0 w Gdyni otwarta!

0
2355
Fot.: Niewinni Czarodzieje 3.0 / Facebook

Kuba Wojewódzki wraz ze wspólnikiem, gdyńskim restauratorem Dawidem Kwidzińskim otworzył właśnie kolejną restaurację, tym razem pod nazwą Niewinni Czarodzieje TrzyZero.

Otwarcie miało miejsce w miniony weekend. W pierwszych dniach lokal odwiedziło bardzo wielu gości. To oczywiście nałożenie się wielu elementów jak choćby efekt nowości, ale również nazwisko Wojewódzkiego. Czy wysoką frekwencję uda się utrzymać w kolejnych miesiącach?

Restauracja oferuje krótką kartę menu, ale za to bardzo szeroki wybór win i innych alkoholi. W dniu otwarcia na miejscu pojawił się także Kuba Wojewódzki, który chętnie rozmawiał z gośćmi, ale również wcielał się w rolę barmana i serwował drinki. Specjalnością lokalu są hot-dogi. Główne dania to dosłownie trzy pozycje: burger, kaczka i dorsz.

Koncept Niewinni Czarodzieje to pomysł Wojewódzkiego, ale za działania operacyjne odpowiada Dawid Kwidziński, który w Gdyni prowadzi dodatkowo lokale pod nazwą Aleja 40 i Como Ristorante. Przypomnijmy, że nazwa restauracji inspirowana jest filmem Andrzeja Wajdy, a w tym przypadku dodatkowo zlokalizowana jest w Gdyńskim Centrum Filmowym.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.