TOP Hotelarze – odcinek 4 (audycja Horeca Radio)

0
416
Zapraszamy do wysłuchania najnowszej audycji z cyklu „TOP Hotelarze”, w której Joanna Pender, Dyrektor Generalna Hotelu Cesarskie Ogrody, opowiada o swoim zawodowym doświadczeniu, dotychczasowych przygodach z branżą hotelową, a także o ostatnich i planowanych inwestycjach kompleksu, którym zarządza.

Joanna Pender jest związana z branżą hotelarską od ponad 20 lat. Pierwsze kroki zawodowe stawiała w hotelu Amber Baltic w Międzyzdrojach, gdzie na co dzień mieszka. W Hotelu Cesarskie Ogrody pracuje natomiast od 3 lat – najpierw jako Dyrektor Operacyjna, a od 2 lat jako Dyrektor Generalna.

Reklama

W ubiegłym miesiącu Joanna Pender uczestniczyła w audycji z cyklu „TOP Hotelarze”, w której mówiła m.in. o charakterystyce rynku hotelarskiego na Pomorzu Zachodnim oraz nowych inwestycjach poszerzających ofertę kompleksu Cesarskie Ogrody.

„Bardzo się cieszę, że Świnoujście rozbudowuje się – dzięki temu sezon tutaj zdecydowanie się wydłuży. Nie obawiam się jednak lokalnej konkurencji. Kołobrzeg jest świetnym przykładem miasta, gdzie jest bardzo dużo hoteli, które doskonale sobie radzą.”

Joanna Pender, Dyrektor Generalna w Hotelu Cesarskie Ogrody

Pobierz audycję w formacie MP3

Partnerzy audycji:

        

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!