Szczypta egzotyki w Hali Koszyki. Hawajskie przysmaki w nowej restauracji

1
1364
25 kwietnia nastąpiło oficjalne otwarcie lokalu Buena Vista Social Food, który w swoim menu posiada m.in. hawajskie poke bowl. To nie jedyne egzotyczne danie, jakie przygotowała dla swoich gości nowa restauracja zlokalizowana w jednym z najmodniejszych miejsc na gastronomicznej mapie Warszawy.

Buena Vista Social Food to nowatorski koncept, będący efektem połączenia pasji do podróżowania i fascynacji smaczną oraz zdrową kuchnią, pełną kolorów, przypraw oraz różnorodnych smaków. Stołeczni koneserzy będą zatem mogli skosztować specjałów z rejonu Morza Karaibskiego i Wysp Hawajskich bez konieczności wylotu do Ameryki Łacińskiej.

Dla gości przygotowano przysmaki kuchni jamajskiej, kubańskiej czy kreolskiej, a także tradycyjne hawajskie poke bowl – danie z surowej ryby, ryżu i warzyw, które swego czasu zdobyło podniebienia mieszkańców Stanów Zjednoczonych.

Źródło: Buena Vista Social Food Official Facebook Fanpage

Wszystkie posiłki w restauracji Buena Vista Social Food podawane są w biodegradowalnych naczyniach jednorazowych z liścia palmowego oraz sztućców z biodegradowalnego plastiku PLA. Przyjazny środowisku lokal otwarty jest codziennie od godziny 9 do 23.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.