Tomasz Rybaczek dyrektorem generalnym Saltic Resort & Spa

0
1170
Fot.: Materiały prasowe Saltic Resort & Spa

Saltic Resort & Spa w Łebie ma nowego Dyrektora Generalnego. Od 1 czerwca 2023 roku, to stanowisko obejmuje Tomasz Rybaczek, doświadczony w zarządzaniu hotelami i rozwijaniu działalności w branży hotelarskiej.

Na nowej pozycji Rybaczek będzie odpowiedzialny za rozwój i doskonalenie oferty resortu, z głównym celem zapewnienia wysokiej jakości doświadczeń dla gości Saltic Resort & Spa.

Rybaczek ma przed sobą wyzwanie związane z nadchodzącym otwarciem Apartamentów Saltic, zaplanowane na 14 lipca 2023 r. Inwestycja obejmuje 167 apartamentów z aneksem kuchennym oraz infrastrukturą hotelową, w tym basenem wewnętrznym, basenem zewnętrznym, strefą jacuzzi, tarasem wypoczynkowym w otulinie lasu, lobby barem, salą zabaw oraz salą fitness.

Saltic Resort & Spa, zlokalizowany wśród lasu sosnowego i bliski dzikich plaż, stawia na kontakcie z naturą. Infrastruktura i wnętrza hotelu są zaprojektowane tak, aby nawiązywać do otaczającej je natury – morza i roślinności.

Z Rybaczkiem na czele, Saltic Resort & Spa w Łebie będzie kontynuować swoją misję zapewnienia doświadczeń wypoczynkowych dla swoich gości.

Tomasz Rybaczek jest także Dyrektorem Generalnym hotelu Artis Loft pod Warszawą, którym zarządza od 7,5 roku. Zatem będzie łączył obowiązki na dwóch stanowiskach, dzieląc swoje doświadczenie i umiejętności między dwoma pracodawcami. Taka decyzja, jak choćby podwójne stanowisko, to niecodzienne zjawisko w branży, jednak świadczy o dużej adaptacyjności i profesjonalizmie Rybaczka. W obu rolach będzie odpowiedzialny za dalszy rozwój i doskonalenie oferty obu obiektów, z naciskiem na wysoką jakość usług.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.