Nagrody Prime Property Prize 2021 przyznane! Hotelowa inwestycja roku.

0
1108

2 września odbyło się Property Forum 2021, podczas którego na wieczornej gali zostały wręczone nagrody Prime Property Prize 2021. W kategorii Inwestycja Roku – Rynek Hotelarski nominowanych było pięć obiektów. Znamy zwycięzcę.

Zwycięzcą tej kategorii został NYX Hotel Warsaw w Varso Place (HB Reavis /Leonardo Hotels). Za nagrodę podziękowała Paulina Kołodziejczyk, General Manager hotelu:
„W imieniu całego zespołu chciałam podziękować za to wyróżnienie. Nie da się ukryć, że ostatnie pół roku było trudne, tym bardziej jesteśmy więc szczęśliwi, że udało nam się dołączyć do dziesięciu placówek NYX, otworzyć obiekt inny niż wszyscy na mapie Warszawy i zaoferować naszym gościom unikalne przeżycia.”

Podczas gali wręczono także nagrody specjalne, które miały podsumować dekadę podczas, której wręczano nagrody Prime Property Prize. Statuetkę otrzymała Grupa Hotelowa Orbis, a w jej imieniu głos zabrał Michał Parzydeł, członek zarządu, Orbis SA:
„Branża hotelarska jest jednym z najbardziej poszkodowanych sektorów. Pandemia rozpoczęła się w setką rocznice naszej działalności Dzięki wspólnemu wysiłkowi i działaniu udało nam się dostosować do trudnych warunków i obecnie świadczymy usługi zgodnie z wymaganiami sanitarnymi. Ogromne podziękowania i gratulacje dla naszych pracowników, którzy stanowią największą wartość i siłę Grupy Orbis.”

Przypominamy wszystkie nominowane do nagrody hotele:

Crowne Plaza Warsaw w The Warsaw Hub (InterContinental Hotels Group/Ghelamco Poland)
Hotel Crowne Plaza Warsaw – The HUB dysponuje 212 pokojami i apartamentami. Jest pierwszym hotelem tej marki w Polsce. To jeden z największych na świecie brandów typu „upscale”, stworzony z myślą o nowoczesnych osobach podróżujących służbowo.

Fabryka II w Cukrowni Żnin (Arche SA)
Arche Hotel Cukrownia Żnin to nowy, zaaranżowany w murach XIX-wiecznej cukrowni niepowtarzalny kompleks konferencyjno-wypoczynkowy. Wyróżniają go nowoczesne, komfortowe pokoje, szeroka oferta atrakcji, a także położenie nad samym jeziorem i dbałość o regionalne tradycje kulinarne.

Liberte 33 BW Premier Collection w Poznaniu (Best Western /Hotel Edison)
Hotel Liberté 33 w Poznaniu oferuje łącznie 60 pokoi, restaurację L33 Bistro & Bar oraz sklep i winiarnię Foodwine. Obiekt mieści się w dwóch budynkach, zabytkowej willi z 1920 roku i nowoczesnej, 5-cio piętrowej oficynie, w której podziemnej części znajduje się sauna, sala fitness oraz garaż.

NYX Hotel Warsaw w Varso Place (HB Reavis /Leonardo Hotels)
NYX Hotels to lifestylowa propozycja Leonardo Hotels Brands. Obiekty spod szyldu NYX Hotels znaleźć można w dynamicznych, obleganych przez podróżników miastach, takich jak Londyn, Monachium, Madryt czy Tel Aviv. Na gości w Warszawie czeka 331 pokoi i apartamentów,

Rezydent Sopot MGallery Hotel Collection (Accor/ Rezydent S.A.)
Hotel Rezydent w Sopocie jest położony w samym sercu miasta przy słynnym deptaku Bohaterów Monte Cassino. Jego wnętrza nawiązują do stylu lat 20. XX wieku. Goście mogą korzystać z 65 pokoi, w tym 8 o podwyższonym standardzie oraz z luksusowego Apartamentu Sopockiego.

Źródło: Propertydesign.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.