Radisson Blu Sobieski Hotel z nowym dyrektorem generalnym

0
1019

Andreea Cheratoiu,  od 12 lat związana z Radisson Hotel Group, na początku września  objęła stanowisko General Managera w warszawskim Radisson Blu Sobieski Hotel, Warsaw.

Cheratoiu jest absolwentką administracji w biznesie oraz zarządzania w turystyce i hotelarstwie na Academy of Economy Studies oraz Romanian-American University w Bukareszcie.

Andreea Cheratoiu pracę w hotelarstwie rozpoczęła od stanowiska kierownika recepcji w 2004 roku. Do Radisson Hotel Group dołączyła w 2007 i od tamtej pory rozwijała się już w strukturach grupy.

Po kilku latach od rozpoczęcia pracy w grupie Cheratoiu została Dyrektorem Operacyjnym w Radisson Blu Hotel Bucharest, a kolejno dyrektorem Park Inn by Radisson Hotel Ekaterinburg, w Rosji. Od 2017 była odpowiedzialna za działalność trzech hoteli z grupy w Rydze.

Na początku września powierzono jej stanowisko General Managera w warszawskim Radisson Blu Sobieski Hotel, Warsaw.

Jak twierdzi jej pracodawca, jest ekspertką od wyszukiwania nowych możliwości rozwoju biznesowego, usprawniania procesów i zwiększania zysków operacyjnych, ma specjalistyczną wiedzę z zakresu jakości obsługi i zadowolenia klientów oraz zarządzania ludźmi. Jako menedżerka uchodzi za bezkonfliktową i sprawiedliwą, ale wymagającą. Zarówno te cechy, jak i wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu hotelami sprawiły, że „pod jej kierownictwo oddano jeden z najbardziej rozpoznawalnych warszawskich obiektów, Radisson Blu Sobieski Hotel, Warsaw”.

 

Fot. Materiały prasowe

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.