Stołeczna firma cateringowa sfinalizowała prestiżową umowę

0
1241
Firma Deli Catering zapewni serwis podczas wydarzeń organizowanych w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Umowa będąca efektem żmudnych negocjacji i licznych analiz rynkowych została podpisana na rok z opcją prolongaty.

DELI Catering jako jedyna stołeczna firma została zaproszona do współpracy z operatorem największego centrum kongresowego w Polsce. Przez kolejne 12 miesięcy pełna obsługa cateringowa imprez odbywających się w MCK w Katowicach znajdować się będzie w zakresie obowiązków Bartłomieja Czerwińskiego i jego zespołu.

„Choć Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach to miejsce stosunkowo nowe, niemniej już w 2015 roku zostało nagrodzone w prestiżowym konkursie „Meeting Planner Power Awards” jako najlepszy obiekt kongresowy w Polsce. Co ciekawe, w finale konkursu katowicki budynek wyprzedził inne prestiżowe obiekty w Polsce. Fakt ten bez wątpienia potwierdza, że MCK wpisuje się w najnowsze trendy architektury, stanowiąc jednocześnie jedną z największych aren spotkań kongresowo-wystawienniczych i widowiskowo-sportowych w kraju. Tym bardziej jesteśmy zaszczyceni podpisaniem umowy na bycie Partnerem MCK” – powiedział Damian Wiatrak, Dyrektor Zarządzający w firmie DELI Catering, cytowany przez Portal Spożywczy

Deli Catering świadczy profesjonalne usługi cateringowe na terenie całej Polski. Warszawska firma obsługuje gale, kongresy, konferencje, eventy firmowe, szkolenia oraz przyjęcia okolicznościowe, zapewniając kompleksową usługę – począwszy od spersonalizowanego menu, poprzez aranżację stołów i bufetów, obsługę kelnerską i barmańską, sprzęt cateringowy, aż po logistykę. Propozycje menu oraz usług towarzyszących dostosowywane są do budżetu, indywidualnych sugestii klientów i charakteru imprezy. Kuchnia Deli Catering to blisko 400 m2 zaplecza produkcyjnego, wyposażonego w nowoczesny sprzęt i nowatorskie rozwiązania technologiczne.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.