Scena ibis, czyli muzyczne występy w hotelach

0
1181
Scena ibis to projekt, który pozwala lokalnym, uzdolnionym wykonawcom na zaprezentowanie swojego talentu szerszej publiczności. W hotelach rodziny ibis w całym regionie Europy Wschodniej regularnie odbywają się kameralne koncerty, będące przejawem pasji do muzyki, która w wyjątkowy sposób łączy jej miłośników w jednym miejscu. Wypełnione dźwiękami hotelowe wnętrza stają się dla gości miejscem dostarczającym pozytywnych emocji, a całość tworzy doświadczenie znacząco podnoszące komfort pobytu.

Każda podróż – zarówno ta daleka, jak i trochę bliższa – jest wyjątkowym i jedynym w swoim rodzaju przeżyciem. Składa się na to wiele czynników, które idealnie skomponowane, powinny tworzyć niepowtarzalne doświadczenie, pozostające w pamięci na długo. Rodzina hoteli ibis zapewnia swoim gościom doskonały komfort, ale również niezapomniane wrażenia z pobytu, dzieląc się swoją pasją do muzyki.

Hotelowe przestrzenie regularnie wypełniają dźwięki grane na żywo. Na scenach ibis występują lokalni twórcy, uczniowie i absolwenci miejscowych szkół muzycznych, zespoły rozpoczynające swoją przygodę z muzyką, a nawet… hotelowi pracownicy! Profesjonalna oprawa koncertów w połączeniu z ich kameralną formą tworzy swobodny klimat, w którym dobrze czują się zarówno artyści, jak i goście.

Kasia Kraska i Rafał Krajewski

Kalendarz eventów jest zapełniony, a w całym regionie Europy Wschodniej jest już zaplanowanych kilkadziesiąt koncertów oscylujących wokół różnych gatunków muzycznych, co dowodzi, że idea cieszy się popularnością, a chętnych do podzielenia się swoim talentem nie brakuje. Otwierając się na lokalnych twórców i organizując regularnie muzyczne wydarzenia z ich udziałem, hotele rodziny ibis gwarantują odwiedzającym wyjątkowe doświadczenia.

Nadchodzące koncerty odbędą się między innymi w:

  • ibis Warszawa Stare Miasto – 26 kwietnia
  • ibis Praha Old Town – 27 kwietnia
  • ibis Bucharest Gare De Nord – 11-18 maja
  • ibis Warszawa Centrum – 24 maja
  • ibis Styles Grudziądz – 25 maja
  • ibis Styles Gniezno Stare Miasto – 26 maja
  • ibis Praha Mala Strana – 22 czerwca
  • ibis Budapest Centrum – 17 sierpniaMuzyka jako stały mianownik

W hotelach rodziny ibis muzyka jest stale obecna, a pasja do niej przejawia się na różne sposoby. Scena ibis – otwarta na wszystkich, utalentowanych wykonawców pozwala na zbudowanie wyjątkowej więzi z marką, opartej o unikatowe, muzyczne doświadczenie. System Jukebox by Deezer daje gościom możliwość samodzielnego wyboru utworów odtwarzanych w hotelowych wnętrzach – bo rodzina ibis na pierwszym miejscu stawia ich komfort i dobre samopoczucie.

W 2017 roku zrealizowana została kampania „ibis. tu mieszka muzyka”, w ramach której utalentowani twórcy, wyłonieni w specjalnie zorganizowanym konkursie, mieli szansę nagrać swoje single w profesjonalnym studio zaaranżowanym w jednym z hoteli ibis. Rok 2017 to także partnerstwo z Universal Music przy organizacji CEE MUSIC 2017 Songwriting Camp. Na 2018 rok zaplanowano jeszcze więcej muzycznych niespodzianek.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.