Restauracje Pasibus z mundialową ofertą specjalną

0
712
Fot.: Materiały prasowe Pasibus

Mistrzostwa świata w Katarze już trwają, a na ratunek wygłodniałym kibicom przychodzi sieć burgerowni Pasibus, która serwuje ofertę mundialową. Box Kibica i Box Mistrzowski można zamawiać w dostawie do niedzieli, 18 grudnia br.

W ramach specjalnej mundialowej oferty Pasibusa wszyscy głodni kibice (i nie tylko!) mogą zamówić dwa zestawy – Box Kibica oraz Box Mistrzowski.

Box Kibica to 5 stripsów z kurczaka, nachosy, sosy różowy i BBQ oraz dwa napoje Coca-Cola Free. Zestaw jest dostępny w cenie 35 zł.

Box Mistrzowski składa się z 4 burgerów Wypasik – do wyboru są Classic, Cheese, Jalapeno, BBQ i Sweet Onion, 4 Włapsonów – do wyboru spośród dwóch wariantów smakowych z autorskim sosem różowym lub BBQ, dużych frytek lub nachosów oraz czterech napojów Coca-Cola Free. Cena zestawu to 99 zł.

Oferta jest dostępna we wszystkich miastach, w których działają restauracje Pasibus. Zamówienia można składać poprzez stronę www.pasidostawa.pl. Zestawy mundialowe będą dostępne do zakończenia Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej w Katarze, czyli do niedzieli, 18 grudnia br.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.