Hotel Super Heroes! Mamy to! Świeżo wyremontowane wielofunkcyjne boisko w SOS Wiosce Dziecięcej w Siedlcach!

0
1052
Po

W czerwcu hotelarze z całej Polski spotkali się w Dworku nad Pilicą, by wspólnie wspomóc stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce. Dziś możemy zobaczyć efekty akcji Superbohaterów!

SOS Wioski Dziecięce to osiedla 12-14 domów. W każdym domu mieszka Rodzina SOS, którą tworzą Rodzice SOS (małżeństwo lub osoba samotna) oraz 6 – 8 powierzonych ich opiece dzieci, którymi nie mogli opiekować się rodzice biologiczni. Najczęściej wychowują się tutaj liczne rodzeństwa. To Rodzice SOS dbają o ich wychowanie, zdrowie i edukację. Każde dziecko w Rodzinie SOS jest otoczone miłością i dorasta w poczuciu bezpieczeństwa. I właśnie w jednej z wiosek w Siedlcach remontu wymagało boisko…

A tak boisko w SOS Wiosce Dziecięcej w Siedlcach wygląda dziś!

Hotel Super Heroes to pierwsza taka akcja w Polsce. Zaangażowali się w nią ludzie, którzy chcą pomagać, dla których los innych nie jest obojętny. To ludzie, którym się chce, działać, pracować, stwarzać świat lepszym. Mając takich SUPERBOHATERÓW na pokładzie, wiemy, że możemy zdziałać wspólnie wiele dobrego. W efekcie udało się zebrać aż 22 520 zł! Jeszcze raz Wam bardzo dziękujemy! Już planujemy kolejną edycję akcji Hotel Super Heroes!

Przypomnijmy sobie wspólny czas, który spędziliśmy w Dworku nad Pilicą!

Remont boiska w Siedlcach wsparły również firmy: SKB, Wydawnictwo Podatkowe Gofin, Fundusz Gwiazd Dobroczynności, Polski Związek Pracodawców Budownictwa.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.