Sprzedaż emocji zamiast usług, działania posprzedażowe, strategia TOP 100 – o tym w trakcie konferencji Gastro Meeting opowie Rafał Pasenik

0
250
Jak zamienić potencjalnych Klientów na Gości restauracji/hotelu i zwiększyć sprzedaż? To temat, który poruszy Rafał Pasenik w trakcie konferencji Gastro Meeting, na którą zapraszamy już 20 maja do Airport Hotel Okęcie!

Rafał Pasenik jestem właścicielem firmy H&R System. Od ponad 20 lat pracuje w branży HoReCa – zna jej problemy, potrzeby i możliwości. Pomaga Klientom osiągać sukces w aktywnej sprzedaży, podnoszeniu jakości oferowanych usług oraz w budowaniu stałych, zmotywowanych i zaangażowanych w swoją pracę zespołów. Zawsze gra o sukces Klientów, ponieważ jest wierny przekonaniu, że najważniejsi są Goście, ponieważ dzięki nim wszyscy mamy pracę i najdroższe w restauracji jest puste krzesło.

Dodatkowo Rafał Pasenik w trakcie Gastro Meeting poprowadzi warsztat „Asertywność menedżera – jak sobie radzić z trudnymi zachowaniami pracowników”. Skierowany jest do osób, które chcą stać się asertywne, zdobyć większą pewność siebie, a także w jaki sposób rozmawiać z pracownikiem, żeby ten zmienił swoje zachowanie.

Reklama

Specjalnie dla czytelników portalu Horeca Business Club, RATIONAL – sponsor strategiczny konferencji Gastro Meeting – przygotował pulę bezpłatnych biletów na branżową konferencję Gastro Meeting, która odbędzie się już 20 maja 2019 w warszawskim Airport Hotel Okęcie.


ZOBACZ PROGRAM KONFERENCJI I DOŁĄCZ DO NAS!!!

GASTRO MEETING 2019 PROGRAMCo zrobić, żeby zdobyć bezpłatny bilet?
⇨ Wejdź na stronę www.gastro.bsdpoland.pl/rejestracja/
⇨ Pod wszystkimi biletami wpisz kod: RATIONAL, który aktywuje bezpłatne bilety wstępu na konferencję i warsztaty;
⇨ Wybierz liczbę biletów, jaka Cię interesuje i wypełnij formularz rejestracyjny;
Gotowe!

Poniżej kod QR do wydarzenia na Facebook-u

Gastro Meeting to cykliczna konferencja, podczas której eksperci i praktycy branży gastronomicznej mają okazję, by wymienić się wiedzą i doświadczeniem oraz dyskutować na ważne, zawodowe tematy. To również doskonała okazja do zdobycia nowych kontaktów biznesowych w ramach Business Speed Dating – ekspresowych spotkań restauratorów i dostawców produktów/usług dla branży HoReCa.

Jako organizator konferencji, zapewniamy uczestnikom dogodne warunki, by spotkania te były jak najbardziej efektywne i owocowały licznymi sukcesami zawodowymi.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.