Sprzedaż emocji zamiast usług, działania posprzedażowe, strategia TOP 100 – o tym w trakcie konferencji Gastro Meeting opowie Rafał Pasenik

0
923
Jak zamienić potencjalnych Klientów na Gości restauracji/hotelu i zwiększyć sprzedaż? To temat, który poruszy Rafał Pasenik w trakcie konferencji Gastro Meeting, na którą zapraszamy już 20 maja do Airport Hotel Okęcie!

Rafał Pasenik jestem właścicielem firmy H&R System. Od ponad 20 lat pracuje w branży HoReCa – zna jej problemy, potrzeby i możliwości. Pomaga Klientom osiągać sukces w aktywnej sprzedaży, podnoszeniu jakości oferowanych usług oraz w budowaniu stałych, zmotywowanych i zaangażowanych w swoją pracę zespołów. Zawsze gra o sukces Klientów, ponieważ jest wierny przekonaniu, że najważniejsi są Goście, ponieważ dzięki nim wszyscy mamy pracę i najdroższe w restauracji jest puste krzesło.

Dodatkowo Rafał Pasenik w trakcie Gastro Meeting poprowadzi warsztat „Asertywność menedżera – jak sobie radzić z trudnymi zachowaniami pracowników”. Skierowany jest do osób, które chcą stać się asertywne, zdobyć większą pewność siebie, a także w jaki sposób rozmawiać z pracownikiem, żeby ten zmienił swoje zachowanie.

Specjalnie dla czytelników portalu Horeca Business Club, RATIONAL – sponsor strategiczny konferencji Gastro Meeting – przygotował pulę bezpłatnych biletów na branżową konferencję Gastro Meeting, która odbędzie się już 20 maja 2019 w warszawskim Airport Hotel Okęcie.


ZOBACZ PROGRAM KONFERENCJI I DOŁĄCZ DO NAS!!!

GASTRO MEETING 2019 PROGRAMCo zrobić, żeby zdobyć bezpłatny bilet?
⇨ Wejdź na stronę www.gastro.bsdpoland.pl/rejestracja/
⇨ Pod wszystkimi biletami wpisz kod: RATIONAL, który aktywuje bezpłatne bilety wstępu na konferencję i warsztaty;
⇨ Wybierz liczbę biletów, jaka Cię interesuje i wypełnij formularz rejestracyjny;
Gotowe!

Poniżej kod QR do wydarzenia na Facebook-u

Gastro Meeting to cykliczna konferencja, podczas której eksperci i praktycy branży gastronomicznej mają okazję, by wymienić się wiedzą i doświadczeniem oraz dyskutować na ważne, zawodowe tematy. To również doskonała okazja do zdobycia nowych kontaktów biznesowych w ramach Business Speed Dating – ekspresowych spotkań restauratorów i dostawców produktów/usług dla branży HoReCa.

Jako organizator konferencji, zapewniamy uczestnikom dogodne warunki, by spotkania te były jak najbardziej efektywne i owocowały licznymi sukcesami zawodowymi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.